1. 22.
  Çok üzüldük kanka.
  Çaylak yapılma sebebinizin yazdığı yer. Ha yetersiz saçma bir numara girip geçiyorlar ayrı. Benim entry numarasını yanlış yazmıştı paşam. insan az özenir çaylak atarken.
  ... 655321
 2. 21.
  An itibari ile başıma gelen olaydır, 2 dakika once yazar iken birden çaylak oldum. Uludağ things...
  ... fegeleinn
 3. 20.
  ne bir haber var ne bir mesaj. durduk yere çaylak oldum.
  hayır neden olduğu da bilmiyorum.
  varsa bir suçum söyleyin bir daha yapmayayım.
  ... likurgus
 4. 19.
  neden olduğunu ve ne zaman biteceğini bilemiyorum.
  ... lostonyou
 5. 18.
  sebepsiz yere iki defa basıma gelen hede
  aq tamam pek tekin yazmiyoruz eyvallah ama suçumuzu bilelim yani.
  1 -1 ... e f f e
 6. 17.
  Moderatorler içiyor bazen. Hiç kızmayın söyleyeceğim.
  6 ... universitemezunuaskdoktoru
 7. 16.
  apaçık troll olan bir yazarın başlığına bu erdoğancılık yapan ateist trollerden de gına geldi dedim özel mesajdan bana troll demişsiniz dedi ben de bizim orada göte göt derler dedim, hakaretten çaylak yedim ardından cezam biteceği gün hesabım silindi. yetkililerin sıkı kankasıymış demek ki orospu çocuğu.
  4 -1 ... kellim kellim layenfa
 8. 15.
  Cayır cayır başlık açıp sırf keyfine entry kasan yazarın cezalandırılma biçimiyle alakalı soru. Neden çaylak oldum. Gerekçem niteliksizmiş. Nitelik kıstasını belirleyen niteliksizin gerekçesi ben sizdeki bu kafayı anlamıyorum.

  Kawasaki vs yamaha vs izmirli kız diye başlık açtığım için 15 gün çaylak ettiniz beni. Moderasyonda izmirli kız mı var anlamadım ki türlü türlü başlıklara çaylak vermediniz de ben üç tane motor versusu yaptım diye çaylak oldum

  Umrumda deyil bu yapdığınız tamam mı? Ahahaja siktir ya. Çaylaklık çok güzel yazıyorsun kimse görmüyor. Neyse artık geri geldiğimde çözeceğiz bu işleri.
  1 ... abbas dikbasar
 9. 14.
  Onu değil beni çaylak yapan yönetimi kınıyorum. Benim entry lerimin % 70 i bilgi içerikli. Peki ya o? Trollükten başka yaptığı ne?
  https://i.hizliresim.com/PO75p8.png
  ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 10. 13.
  Sözlük gırtlağına kadar boka batmış durumda, ben yok efendim üsttekine cevap vermişsin, yok ağır küfür etmişsin, yok bilmem forum tarzı yazmışsın gibi abuk subuk nedenlerle çaylak olmuşum. Yazdıkların işimize gelmedi deyin de suçumuzu bilelim sayın moderasyon.
  1 ... ekonomi sevmeyen iktisatci