bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 44.
    http://m.milliyet.com.tr/...ldu-sehit-gundem-2589289/

--spoiler--

GÜMÜŞHANE'deki ailesini ziyarete giderken Tunceli'de yol kesen PKK'lı teröristlerce aracı yakılıp, kaçırıldıktan sonra şehit edilen öğretmen Necmettin Yılmaz'ın babası Hamit Yılmaz, oğlunun görev yaptığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesindeki okulu ziyaret etti. Baba Yılmaz, ve öğrenciler duygulu anlara yaşadı.

Türk Eğitim-Sen ilçe Başkanı Mehmet Şengönülün daveti üzerine ilçeye gelen Hamit Yıldız, Siverek ilçesine bağlı Çiftçibaşı Mahallesi'ndeki oğlunun ismini taşıyan okulu ziyaret etti. Oğlunun öğretmen arkadaşları ve sendika üyeleri ile birlikte okula giden Yılmaz, öğrencilere sarılıp, alınlarından öptü. Duygu dolu anların yaşandığı ziyaret sırasında Hamit Yılmaz, oğlunun öğretmen masasına otururken gözyaşlarına hakim olamadı. Necmettin Yılmazın çocukluğunu anlatıp, öğrencilere nasihatte bulunan Hamit Yılmaz, "Aziz milletime şükranlarımı sunuyorum. iyi ki bu ülkenin, bu memleketin bir evladıyız. Necmettin de bu memleketin bir evladı, vatanına, milletine daha güzel hizmet edebilmek için Şanlıurfa'nın ovalarına gelip, evlatlarımıza daha güzel ilimler, daha güzel günler, aydınlık bir yarın hazırlamak için buralara geldi ve ömrü yetmedi buna. Şahadetle taçlandırıldı. Rabbim tüm şehitlerimizin ve evladım Necmettin'i kabul etsin inşallah. Allah peygamber efendimize komşu eylesin inşallah, vatanımız milletimiz sağ olsun. Biz vatan, millet din uğruna savaşıp ölenlerdeniz. Ben evlatlarımı gözlerinden öpüyorum. iyi ki, bu evlatlarımız var, bu vatanın gelip geçici bir üyesiyiz. Bundan sonraki sahipleri bizim değerli evlatlarımızdır. Bu vatan bunlara emanet. Derslerine çok çalışıp vatanına, milletine, bayrağına bağlı nesiller olarak yetişmelerini rabbimden niyaz ediyorum" dedi.

--spoiler--

necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz
    4 ... sunday sunday
  2. 43.
    Öğretmenler günün kutlu olsun canım benim.
    ... butterfly girl
  3. 42.
    kimseye taş atmadığı, eli taşlı yüzü poşulu kekelerin sempati duyduğu kalleş örgüt tarafından hunharca ve adice katledildiği için, sözde hümanist kancıkların ses çıkarmadığı, hiçbir leylek kaşlının olamayacağı kadar temiz ve nur yüzlü, 23 yaşındaki kardeşimizdir.
    öğretmenler günü kutlu olsundur..
    1 ... nardaninciler
  4. 41.
    günün kutlu olsun nur yüzlü kardeşim. rahat uyu emi.
    ... gri sehrin adami
  5. 40.
    kahpece şehit edilen bir diğer vatan evladı. kürşad ın kininde boğulacaklar hocam.
    ... lider teskilat doktrin
  6. 39.
    23 yaşında bir öğretmen hain pkk. Tarafından öldürüldü bu ülkede. Örgütün sözcüleri mv. Maaşı alır her türlü desteği verir, arabada silah götürür, sıkışınca almanya'ya kaçar bu ülkede.
    23 yaşında bir öğretmen öldürüldü hain pkk. Tarafından bu ülkede. Ruhun şad olsun allah gani gani rahmet eylesin genç arkadaşım. Unutma ki bu ülkede ne öğretmen ne asker biter.
    Ne diyordu m. Akif.

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak.
    3 ... sunday sunday
  7. 38.
    Garip geldik bu dünyaya. Yine garip kalıp, garipte sevdik bu memleketi. Yaşantılarımızda garipti, Şehadetlerimizde...

Ruhun Şâd olsun öğretmenim...

necmettin yılmaz
    necmettin yılmaz

Necmettin öğretmenden kalanlar.
    4 ... tarihcigeldi
  8. 37.
    bu çocuk kaçırılıyor, işkence ediliyor ve öldürülüyor. ama türkiye'de yer yerinden oynamıyor. hayret bir millet.
    1 -1 ... kompetan
  9. 36.
    katillerinin bulunup öldürüldüğü haberlerinin, toplumun gazını almak maksadıyla servis edildiğini düşündüğüm gencecik bir can. çok genç ve masum bir nefes.
    4 ... ucgende alan
  10. 35.
    Şehit öğretmenimiz Muhtemelen atanınca seve seve gitti görev yerine. Allah rahmet eylesin. Bir Necmettin öğretmen bir de Aybüke öğretmen boğazımızda düğüm. içimizde öfke ve hüzün ile memleketin her yerine yine gidecek öğretmenlerimiz. Ama bu haberlere alışmayalım. Hayır ne bu haberlere alışmaya ne kabullenmeye ne de korkmaya niyetimiz yok.
    7 ... enantiodromia