6

1. 37.

Kahpe terör örgütünün şehit ettiği Necmettin öğretmenden geriye kalanlar; birkaç eşya ve kocaman şerefli bir isim. Ruhun şad olsun hocam ! kahrolsun pkk, dhkpc bu örgütlere her türlü destek veren siyasi, sanatçı bozuntusu, gazeteci kılıklılar nefretim sizinle.
    #37253687 :)
  2. 38.
    15 temmuz kutlamalarından şehadeti unutulan şehit Öğretmen! Yaşı küçük cesareti büyük güzel insan!

Ulan bir öğretmen kolay mı yetişiyor ? Kolay mı atanıyor ? Atanana kadar devlet canımızı çıkarsın , atandıktan sonra da illegal örgütler canımıza kıysın öyle mi ? Alın size refah toplum ve sosyal devlet örneği...

Kansız pkknın katlettiği bir diğer genç öğretmenimiz...ömrünün daha baharında...
    #37253813 :)
  3. 39.
    https://twitter.com/teror...status/887742901014474759
    #37253818 :)
  4. 40.
    Şehit öğretmenimiz Muhtemelen atanınca seve seve gitti görev yerine. Allah rahmet eylesin. Bir Necmettin öğretmen bir de Aybüke öğretmen boğazımızda düğüm. içimizde öfke ve hüzün ile memleketin her yerine yine gidecek öğretmenlerimiz. Ama bu haberlere alışmayalım. Hayır ne bu haberlere alışmaya ne kabullenmeye ne de korkmaya niyetimiz yok.
    #37261118 :)
  5. 41.
    katillerinin bulunup öldürüldüğü haberlerinin, toplumun gazını almak maksadıyla servis edildiğini düşündüğüm gencecik bir can. çok genç ve masum bir nefes.
    #37262435 :)
  6. 42.
    bu çocuk kaçırılıyor, işkence ediliyor ve öldürülüyor. ama türkiye'de yer yerinden oynamıyor. hayret bir millet.
    #37262461 :)
  7. 43.
    Garip geldik bu dünyaya. Yine garip kalıp, garipte sevdik bu memleketi. Yaşantılarımızda garipti, Şehadetlerimizde...

Ruhun Şâd olsun öğretmenim...

Necmettin öğretmenden kalanlar.
    #37264497 :)
  8. 44.
    23 yaşında bir öğretmen hain pkk. Tarafından öldürüldü bu ülkede. Örgütün sözcüleri mv. Maaşı alır her türlü desteği verir, arabada silah götürür, sıkışınca almanya'ya kaçar bu ülkede.
    23 yaşında bir öğretmen öldürüldü hain pkk. Tarafından bu ülkede. Ruhun şad olsun allah gani gani rahmet eylesin genç arkadaşım. Unutma ki bu ülkede ne öğretmen ne asker biter.
    Ne diyordu m. Akif.

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;
    Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
    O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;
    O benimdir, o benim milletimindir ancak.
    #37270963 :)