bugün

36 yaşında futbolu bırakmıştır.
2005/2006 sezonuna ve devre arasında Galatasaray'a geldiği 2011/2012 sezonuna tarihe gececek şekilde damga vuran futbolcu.
Bugün Galatasaray-Başakşehir maçında yorumculuk yapmıştır. Yorumculuk dediysem lafın gelişi. Bi ara ''evet işte şimdi topun yuvarlak olduğunu görüyoruz'' falan diye yorum yapacağını düşündüm. O derece gereksiz orada bulunması.
bir ara selçuk inan'a methiyeler düzdü ve iyi oynayamama sebebini hafta içinde midesinde sorun oluşmasına bağladı.
kısa saçı yakıştıramadığımız. necati deyince insan uzun saçlı görmek istiyor niyeyse.
galatasaraya gelmesi durumunda takıma büyük ivme kazandıracağı aşikar. haftalardır süren ballarına bal katacaktır.
Paso karavana yorum yapan eski futbolcu. Futbolcu iken severdik de abi o yorumlar ne...
allah aşkına artık şu kazmaya maç yorumlatmayın ya. adam, maçı anlatmaktan, 13 yaşındaki çocuğun yapabileceği yorumları yapmaktan öteye geçemiyor.

yeter aga ya.
Zaten millet sinirden titrerken gereksiz yorumlar yaparak sinir katsayısını arttıran şahıs. Git teknik direktörlük yap yeter ki yorumculuk yapma. Vallahi olmuyor. Sana duyulan Sevgiyi azaltıyorsun.
Galatasaray futbol tarihinde en sevdiğim oyunculardan biri olmuştur. Nedense bende yeri ayrıdır hep. Tıpkı Taffarel, Muslera, Metin Oktay, Prekazi, Hagi, Bülent Korkmaz gibi efsaneler gibi severim Necati Ateş’i. Dilerim ileride bir gün yolu yeniden Galatasaray ile kesişir ve antrenör olarak da başarılı olur, efsane olur. Forvet tipleri içinde yeri özeldi. Top sürmesi, forvet ile orta saha Arasında mükemmel bağlantı kurması, attığı goller, bitiriciliği, pas oyununa uygun olması, top tekniği, tek top oyununu mükemmel uygulaması, akıllı oyuncularla uyumu, Ribéry gibi yıldızlarla daha da büyümesi.... totti gibiydi mübarek. Yeri asla dolmayacak olanlardan. Galatasaraylı Necati kalbimizdesin.
gidişini hiç anlamadım ama geri dönüşünde bize kazandırdığı yine güzel şampiyonlukla gönüllerde raht kurmuş müthiş futbolcu.

seviyorum bu elemanı.
dün piç bjk yalakalarina gerekli ayarı vermiş aslan...

olay aynen şöyle;
+bjk avrupada tarih yazıyor ağbi bence diğerleride onu takip etmeli
necati ateş: ne tarihi ağbi yaa.
Bırakın bu işleri
Tarih yazmaksa 8-0 Ida Tarih yazdi unutmayın. (sonra kahkaha)...
sevgilisine 20 bin TL'lik kürk yelek almış.

https://www.hurriyet.com....1463359&utm_term=post
Arma için elini taşın altına sokmuş, kaliteli, hala daha özlenen bir top oynamış aslan parçası eski futbolcu. Onu izlemek benim için bir şerefti.
TRT sporda her hafta düzenli ağlıyor. Evet.
güncel Önemli Başlıklar