bugün

olursa süper olur dediğim transfer. zira beynini kullanamayan bir sercan'la, zor.
forlan, reyes, pavlucenko, drogba derken yapılacak süpriz transferdir. ünal aysal ingiltere de top koşturan boylu poslu yakışıklı bir çocuğu olan bir elemandan bahsediyordu. ne oldu ona hayret.
ayrıca necati iyi bir transferdir.
doğan lazımken alınan doğan görünümlü şahin.

doğan slx için : (bkz: podolski)
baros'un yokluğunda iyi bir yerli alternatiftir.
alınmasının iyi olup olmadığı verilen bonservis ile alakalıdır. ne kadar verdiğimizi merak ediyorum. 32 yaşındadır kendisi.

ayrıca tekrar söylüyorum bugün barcelona hleb' i serbest bıraktı.
sezon sonuna kadar belirli yaraları kapatacak transferdir.* zaten şu an * büyük paralar harcamaya gerek yoktur. sezon sonunda bonservis ödemeden alınabilecek ve/veya ucuz maliyetle kadroya katılabilecek fazla sayıda futbolcu olacaktır. tek dikkat edilmesi gereken euro 2012'nin piyasayı yükseltmesidir.
hayırlı olsun galatasaray ın çehresini değiştirmez ama sercan dan daha faydalı olur yerli rotasyonu için iyi bir alternatif.
necati geldi kazım gitti nerdeyse ronaldinho gelmiş kadar sevindim.
olursa kazım'ın gönderilme hatası hafifleyecektir. nolur olsun sözlük?
joker olarak hem kanat hem forvette yer alabilecek bir oyuncu olursa güzel olur.
sevineceğim transferdir. iyi giden bir takıma 10-15 milyonlar verip dengeyi bozmaktansa, yerli bir oyuncu iyidir.
(bkz: günü kurtarmak)
her ne kadar eskisi kadar yetenekli olmasa da baros için iyi bir alternatif olacaktır, başarılı bir dönem geçirdiği takdirde galatasaray ile sözleşmesinin uzatılacağını umduğum transferdir.
gelirse başarılı olabileceğini tahmin ettiğim oyuncudur.
http://www.youtube.com/watch?v=4Sa62gb2it8
https://twitter.com/#!/_e...status/164013077682069504
doğru bir hamle olarak görüyorum bunu. necati lig standardının üzerinde bir oyuncu. eskiye dönmek çok doğru değil belki ama şu anki amaç yoğun maç trafiğinde farklı rotasyonlarla şampiyonluğu göğüsleyebimek. umarım hayırlı olur.
ertem şener olmaz diyorsa yüzde 90 olmuş transferdir. ne dese tersi oluyor çünkü.

edit: *
ertemsener ertem şener (1 saat önce)
necati ateş galatasaray'da ! resmi açıklama yapılacak hayırlı olsun
ne bugünü ne de yarını kurtarabilir. fiyaskoyla sonuçlanacak bir transferdir.
nobre'nin fenerbahçe'ye yeniden transferi gibi bir durumdur. söylentisi bile mide bulandırır.
AN iTiBARiYLE internette dolaşan habere göre, pirates, felipe, marcio, capone ve duro da geliyormuş. ha bir de perez... büyük başkan yıldız transferine doymuyor. zengin başkan, tırı başkan, vırı başkan...
an itibariyle gerçekleşmiş transferdir.

kaynak: http://www.sporx.com/futb...s-g-saraydaSXHBQ266354SXQ
(bkz: hüseyin cimşir)
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: necati ateş)
ze roberto da gelirse tam olacak transfer şenliği.ulan yıldız beklerken necati geliyor amk.bıktık böyle politikadan.
kazımdan iyi olacağı kesindir. zaten türk futbolu bu belirsizliğin içindeyken 10-15 milyon eurolara transfer yapmak ne kadar mantıklıdır tartışılır.
sezon bitimine kadar alınan tedbir.