1. 1.
    eski sevgilidir ve neden eskide kaldığının kanıtıdır. Daha seni tanıyalı olmuş 3-4 ay ne diye darlıyosun be adam. umarım ders olmuştur sana bencil.
    5 -11 ... soyle sebastiyan
  2. 2.
    amacı sizi birkaç ay sikip sonra da götünüze tekmeyi koymaktır. sakın ama sakın evlenmeden hiçbir yerinizi şerefsiz erkeklere elletmeyin kızlar. el ele tutusabilirsiniz. bu bile fazla onlara.
    4 -4 ... ifyouwannabewithme
  3. 3.
    Anguttur resmen. Efendiler efendiler. Sevişelim mi denmez. Sevişilir. Hele hele ne zaman sevişcez hiç denmez. Bu ne işgüzarlık. Bu ne beceriksizlik. Kendini sevdirip tahrik edemiyosan sen angutsun.
    Edit : Kızlar siz de çok usandırmayın verin geçin.
    2 -1 ... selimtosun
  4. 4.
    özgür ruhlu bir kız bulması gereken erkektir. başlıkta yazılana benzer bir sebeple çok kızdan ayrıldım. bir ilişkide seks olmazsa napayım mk. zaman kaybına gerek yok sonuçta. skerim kezonun tribini dedim ayrıldım. o da aynı başlığı açan yazar gibi daha 3-4 ay oldu yha modundaydı. sanki tek ben zevk alıyorum seksten.**
    seks basit bir şey mk. bu kadar abartmamalı yurdum kızı. 3-4 ay olmuşmuş şimdi erkenmiş..* sanki evleniyor mk. seks yapıyorsun sadece gayet insani bir şey. Tek sende vajina yok ayrıca. şaka gibi zihniyeti var yurdum kızının. bu kadar kezban olmayın mk. seks karşılıklı zevk alınan bir faliyet senin tapu veya karşıdakinin bunun için belge almasına, seneler geçirmesine gerek yok. sen kendini kocana sakla bence hanfendi.. milletin zamanını çalma..

edit: ne zaman sevişeceğiz gibi ezik bir cümle kuruyorsa bişey diyemem ama karşıdaki kız 3-4 ay oldu bana 12-13 ay lazım seks için modundaysa ayrılması normal erkektir..
    2 -3 ... goldilocks
  5. 5.
    amacını belli etmiş erkektir. eğer sizin amacınız da o değil ise yol verin gitsin.
    2 -1 ... gethere
  6. 6.
    seviştirmiyeceksen niye oyalıyosun adamı!
    2 ... zoraki filozof
  7. 7.
    oyalayın gitsin. umutlansın gariban.
    4 -3 ... liz queen
  8. 8.
    link gönderip hayatımdan def edeceğim erkektir.
    azgın tekeliğin lüzumu yok.
    4 -1 ... the impossible girl
  9. 9.
    Susam demek istiyorum. Anlayan anladı.
    5 -2 ... tobosolu dulsinea
  10. 10.
    tanışalı 3-4 ay olmuş ve sevişmiyorsunuz. onun yerinde ben olsam senden ayrılmıştım.

Birde "ben" ayrıldım diye havanı atıyorsun. çocuk abazaymış tabi ama sen de bu kafayla yalnız kalırsın.
    ... watiztiz