1. 1.
    berfu yengemiz kısaca şunu demiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=xfmm3a5oUNc

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2183820/+
    4 ... para var huzur yok
  2. 2.
    gerçi çekilme problemi var demek ki.

komikmiş. *
    1 ... esmer cocuk
  3. 3.
    Şunun kadar itici başka bi ünlü yoktur herhalde.
    Sırf gündeme gelmek için instagramda salak saçma şeyler yazıp komik olduğunu zannederek eşiyle dalga geçiyordu. Takip de etmiyorum ama bi ara sürekli keşfette vs çıkınca engelledim.
    Aynı patavatsızlıkları orda da yapmış işte. Buna gülenlerin de normal olduğunu düşünmüyorum.
    3 ... kara erik habbesi
  4. 4.
    demek ki az bırakıyor kendisini yengemiz.

ya da eser de pek tık yok.
    1 ... rockonbaby
  5. 5.
    Eser resmen renkten renge girmiş. Bu çocuğu neden utandırıyorsunuz pamuk gibi adam. Belki birden fazla çocuğu olsun istiyor. Kalabalık aile bir tercihtir. Aile babası olmak suç değildir. Helal eser.
    2 -1 ... kale3112
  6. 6.
    mahremini başkasına açandan bir bok olmaz.
    2 ... mgks
  7. 7.
    iğrenç olay. Aile mahremiyeti her şeyden önemlidir. insan eşiyle arasında yaşananları kimseye ilan etmemeli. Dört duvar arasında kalması gereken şeyler var.
    11 -3 ... fadimenin dugununde halay basi
  8. 8.
    Eser’le berfu’nun bildiğim kadarıyla bir tane çocuğu var, bu durumda berfu bir kere kendini eser’e bırakmış, diğer zamanlar hiç bırakmamış. Yine interesting bir söylem. An itibariyle beynim yandı lakin çaktırmamaya çalışıyorum.

Edit: hamile kalana kadar kendini çok kez eser’e bırakmıştır ben çocuk doğduktan sonra kendini niye bırakmadığına hayret ettim. Neyse, bu konu farklı yerlere gitmeden düzeltmeye son vereyim.
    9 -2 ... the rise of darkness
  9. 9.
    hadi eseri siktir et. ulan ailenizde izliyor o ani. hey allam. yani bu soylemi dogal karsilayacak bir aile yoktur su ulkede. cidden cok yazik.
    6 -2 ... peacekeeperx
  10. 10.
    Valla ben de ilk entrymde bir şey demedim ama şimdi düşünüyorum da hakikatten ayıp beya milletin içinde. Bunu söyleyen çok afedersiniz ileride pozisyonda söyler. Bilemiyorum.
    2 ... kale3112