bugün

Gene attılar.
terörist sevici olabilir.
Doğruları söyleyen yazardır. Bu doğrular eksileyenlere fena batar çünkü.
Troll yazardır. Ne yazsa eksi alır. Evet.
Bdv'ye bu konu ile ilgili mesaj attım ama pek takmadılar eskiden toplu eksilenmeleri kaldırıyorlardı.

Sözlükte bir kaç müptezel stalker'ım var belli sabah 6 da entry girsem de orada bekliyor sanki.

@aha geldi yine tipini sevdiklerim.
Bu entryler genelde eksilenirdir.
yılmadan yıkılmadan yazmaya devam etmesi gereken yazar. insanların vereceği artı ya da eksi oya takılmamalı.
Zamanında kötü bir imaj bırakmış yazardır.
şu güne kadar bu yazarların troll yazarlar olduğuna inanırdım ama aynısı başıma geldiği için ne diyeceğimi bilemiyorum.
(bkz: artificialhuman)
Birkaç gündür takip ediyorum iyi de yazsa kötü de yazsa, cıvıklık da yapsa dört dörtlük entry de girse eksileniyor.* Bari ara ara açık oylayayım da denge gelsin.
(bkz: Ruskekosu)
Aralarında bulunduğum yazarlardır. Kuşgilller familyası gördüğü yerde eksilemektedir.
normal yaşantısın da necdet abi olurken, gelir de bura da tango nejlalık yaparsan olacağı budur kardeşim. yakın da eksi değil çarpı da yersin.
(bkz: Ruskekosu) sözlükte ne yazarsam yazayım anında bildirim geliyor x kişisi sizin entrynizi beğendi diye heyecanlanla giriyorum bakıyorum o da ne artı oy olmadığı gibi üstüne üstlük eksi oy vermişler. Yabmayin sayın yazarlar önce okuyun beğenmezseniz zaten eksi verirsiniz.
(bkz: Ruskekosu)
Cekemiyorlar bacım.
daha toleranslı yaklaşılması gerektiğini düşündüğüm yazarlardır.

biz, büyük bir aileyiz. tamam fikirlerini beğenmeyebiliriz ama asla bir ön yargı ya da sabit bir kanı oluşturmamalıyız belli yazarlar hakkında. unutmayın;

(bkz: konuşarak veya yalaşarak çözülmeyecek sorun yoktur)

mütemadiyen eksilemeyin. konuşmağa çalışın, imkanınız varsa yalaşın.

hey! hadi gelin sözlük'ü pembeye, beyaza ve maviye boyayalım!
Benimdir, insan iyi geceler yazınca bile eksilenmemeli.
Mimlenmiş yazar'dır sıçtı kurtuluşu yok.
muhtemelen antipati toplamış bir yazardır. okumadan eksiliyorlardır.
belli ki sevilmeyen yazardır.

insan sevilmediği yerde durmazmış...
sahip çıkılası yazardır.
Artıladım ya üzüldüm.
Ne.

Bakalım ben miyim.

Edit: benmişim.
ben sürekli artı oylama aldığım için azda olsa gelen eksilere takılmam.
Trollükle orospu çocukluğu çizgisini ayırt edemeyen yazarlardır.
Onun dışında ara sıra aktrollere bile açık artı oy atarım.
güncel Önemli Başlıklar