1. 1.
  Pkk, fetö, dhkp-c ya da başka herhangi bir terör örgütünü desteklerse
  Tecavüz ya da hırsızlık gibi bir suç işlerse.

  Aklıma gelenler bunlar.
  6 -2 ... orijinal kemalist teorisyen
 2. 2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2190922/+
  ... the outsider
 3. 3.
  erkek ise hırsızlık - tecavüz gibi en adi/aşağılık suçlara karışır ve kendisini koruyamayacak olanlara merhametsizlik ederse, kız ise olmayacak şekillere girip edebini, ahlakını ve kişiliğini kaybederse reddederdim. bunların haricinde malum kişilerin şak şakçılığını yaparlarsa kemeri çıkartır o yoldan döndürürdüm.

  evli değiliz çocuğumuz yok hiç olmadı. bekara karı boşamak kolay diyenler olabilir evladın olsa vazgeçemezdin diyenler olabilir ancak özellikle erkek evlat yazdığım gibi birilerinin bir şeylerini çalıyor veya rızası olmadan birilerini istismar ediyorsa hiç affı olmazdı, olamazdı. canından can bile olsa bu ikisi insanım diyen herkes için adi suçlardır/olaylardır..
  4 -1 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Neler neler yapan oğullarını reddetmeyen iki anne tanıyorum. O yüzden bu konuda atıp tutmak istemem. Henüz anne değilim. Ama tabi hemen akla gelen büyük suçlardan sonra asla eskisi gibi olamazdı benim için de.
  ... buttercup3
 5. 5.
  (#45139950) kız ise diye belirtilmesi ayrımcılığı çok göze sokmak olmuş ya. Erkek edebini kaybederse deme tamam da kız da deme. O kadar belli etme.

  Edit: erkek edebini kaybetse sıkıntı yok kız kaybetse olmaz. Edep kaybetme diyince direkt kızın belirtilmesi sıkıntı.
  Aynı şekilde erkeğin merhametsiz olabileceği gibi kız da olabilir. Erkeğin belirtilmesi sıkıntı.
  Baştan başa, genelgeçer davranışlar için ayrı ayrı cinsiyet belirtme sıkıntı. Daha açık nasıl anlatılır bilmem. Dünya'da 2 cinsiyet vardır, buzağı doğuran varsa vs gibi şeyler deyip ad hominem yapmaya gerek yok. Kimse iki cinsiyetin varlığını reddetmiyor.
  5 -3 ... honeycoc
 6. 6.
  (#45139987) dünya gezegeninde 2 tür insan var. birisi "erkek" diğeri "kadın" yani bu sınıflandırmayı ben yapmadım benim icadım değil. evlenir çocuk yaparsan bu 2 türden birisi oluyor 3.bir tür henüz var olmadı. buzağı doğuran falan var mı bilemiyorum o yüzden erkek olursa öyle kız olursa böyle dedik nesi sıkıntı yarattı anlamadım. erkekler ile kadınların yapıları da farklı huyları da farklı düşünceleri de farklı hayatlarının gidişatı da farklı. hırsızlık yapan kadın yok mu ? var elbette ama bu genelde erkeklerde daha ağırlıklı. tecavüz eden kız var mı ? 100 milyonda 1 tane vardır muhtemelen. tecavüz edene de aşağılık dedik adi dedik edebini kaybetmiyor demek değil bu aksine en büyük edepsizliktir dedik nedir sıkıntı nerede ayrımcılık.

  edite edit : kafanız güzelken veya tam uyanmadan sözlüğe girmeyin bir dost tavsiyesi. veya okuduğunuzu anlayamıyorsanız gelip laf sokmaya çalışmayın ad hominem bilmem ne diye. sizin derin kompleksleriniz varsa erkek kadın eşitliğine inanmıyorsanız bunu başkalarına mal etmeyin ayrımcılık yapıyorsunuz vs diye.
  3 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  hiç bir şey.

  kişisel tercihlerinde özgür olacak elbet. siyasi görüşü, tuttuğu futbol takımı, inanacağı ya da inanmayacağı din ya da cinsel yönelim. bunlara karışamam, bu tercihleri yüzünden reddedemem de.

  onun dışında karakteri de benim yetiştirme tarzıma bağlı olarak oturacak.
  eşini döven bir hayvan mı olacak? benim yüzümdendir.
  sokak hayvanlarına kötü davranan bir şerefsiz mi olacak? ben hayvan sevgisini öğretemediğim içindir.
  tacizci mi olacak? ben kadınların cinsel obje olmadığını anlatamadığım içindir.
  uyuşturucu mu kullanacak? ben ona uyuşturucunun zararlarını öğretemediğim içindir.

  ben ailemin bana öğrettikleri sayesinde bunlardan uzak durduysam, bunlardan çocuğumu uzak tutmak da benim görevim.
  ben çocuğumu yetiştiremedim diye yaptığı kötülüklerden ''bana ne'' diyerek sıyrılamam. onun her adımı, doğru ya da yanlış her hareketinden ben sorumluyum.
  5 ... kedisever satanist v2
 8. 8.
  Bir evladım yok, o yüzden Uzaktan davulun sesi mi dersiniz, bekara karı boşamak kolay mi dersiniz bilmiyorum ama Hiç bir şekilde evladımı reddetmem.

  Onun genetigine benim etkim vardır, yetiştirme tarzımda problem vardır. Hiç biri olmasa bile canım kanımdır.
  başka bir kişinin kişilik haklarını suistimal etmediği sürece vazgeçmem.
  Her hata telafi edilir ama bir evlat kaybedilmemelidir. Her koşulda evladının arkasında olabilmeli insan.
  4 -1 ... eleia
 9. 9.
  Hukuki olarak vatana millete ihanet etmediği sürece mümkün değil.
  1 ... sarimsituruncu
 10. 10.
  kötü bir şey yaparsa benim bok yemem yüzünden derim ve durumu düzeltmeye çalışırım.

  kedisever satanist arkadaşımız zaten benim yazacağım şeyleri yazmış beni büyük zahmetten kurtarmış teşekkürler dost.
  1 ... bruce dickinson is back