1. 1.
  Ne yapacağını bilemediğinde ne yaparsın?

  Kilitlenir herşey, kapılar kapanır, gök gri yer karadır. Bir çıkış, ışık ararsın ya da taze bir soluk, solmuş yüzün aynalarda yitik.
  2 -1 ... suphiran
 2. 2.
  Hayvan gibi spor yaparım, testesteron ne yapacağımızı bize söyler.
  1 ... zukenari
 3. 3.
  uyurum. bazen bilincimin kilitlendiği anlar oluyor: artık düşünemediğim, daha doğrusu düşünülebilecek her şeyi tükettiğim, kafamın içinde fiziksel bir baskı hissetdiğim anlar. böyle anlarda hemen uyuyorum, uyumasam da ufak bir şekerleme yapıyorum.
  1 ... inzivada
 4. 4.
  yatarım.
  1 ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  Günlük rutinime devam ederim. Kafamda o konular döner sürekli ama kilitlenip kalmamaya çalışırım. Hareket iyidir her zaman. Bir süre sonra biraz dahs çözülmüş bulabilirsin o sorunu. Yeter ki kilitlenip kalma. Devam et günlük hayatına.
  1 ... eyra
 6. 6.
  Acil bir karar almak gerekmiyorsa erteler, sonra sakin kafayla düşünürüm.
  2 ... minyonice
 7. 7.
  Burnumu karıştırırken ne yapmam gerektiğini düşünürüm.
  ... doublekerem
 8. 8.
  anlık bir durumsa, genellikle ve istemeden kendi kendime bir gülme hali geliyor. yani bir yalanım ortaya çıktıysa, herhangi bir yerde istemediğim biriyle karşılaştıysam... kısacası herhangi bir sebepten tarafların kontrolü dışına çıkan her türlü durum beni çok güldürür. karşımdaki insanı da en az beni soktuğu kadar tuhaf hatta kötü bir duruma sokan saçma sapan bir refleks bu belki de. sonrası çok acı da olsa o an, bir kaç saniyeliğine eğlenceli geliyor.

  fakat uzun bir dönem yahut bir sürecin kendisiyse bu durum, genellikle mümkün olduğunca düşünmemeye çalışır ve kaderci yaklaşırım. belli bir zaman sonra en dingin, en objektif olabildiğim bir anımda sezgilerime güvenir ve verilmesi gereken o kararı veririm.
  18 -3 ... fikrimin ince gulu
 9. 9.
  Ne yapacağımı bilemem.
  1 ... kim oldugumu biliyor musun
 10. 10.
  Ne yapacağı bilmeye çalışım.
  ... ragnaros