bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    kişinin hiç bir oluşuma kendini yakın hissetmemesi, kalıplaşmış sınıflandırmalardan usanması ve dilediği gibi olmak isteyip insanların bunu kabullenememesi sonrasında, oluşan bir hezeyan cümlesidir. alternatif diye nitelendirilirler, ancak o da zamanla bir sınıf olunca kişi ne yapacağını şaşırır.
    2 ... steve
  2. ?.
    -ne tiki severim ne metalci.
    -ee bana ne!!??!!
    -hiç ya öylesine öveyim dedim kendimi neyse.senden nbr?
    1 ... kacak kelebek
  3. ?.
    ne emmeye ne gömmeye ile anlamdaşdır yolunu bulamayanların duruş biçimidir.
    (bkz: an other brick in the walla billa)*
    1 ... scarface
  4. ?.
    ne tiki severim ne metalci efendi ol efendi şeklinde carsı grubundan beklediğim bir tezahüratın ilk kelimeleri
    1 ... berbay
  5. ?.
    tarzını oturtamamış veya her telden çalabilen ancak iki uca uzak olan birinin söyleyeceği cümledir. nitekim ortasını bulmak ancak bu kadar da kesin konuşmamak lazımdır.
    ... shyer
  6. ?.
    sofistik bir cumle.
    ... hexagram
  7. ?.
    (bkz: arasi yok mu)
    ... dramtatatam
  8. ?.
    etliye sütlüye karışmayan yaşam formunun hayat felsefesinin anatemalarından biridir.Kendini hiç bir sınıfa ait görmez,marjinal olma çabalarına underground triplerine,loser taklitlerine girer,ben kimseleri beğenmiyorum,bakın ben ne kadar değişik bir insanım,sizin gibi değilim,hadi tapın bana mealli bakışlarıyla bu tip cümleler sarfederler.hiçbir gruba ait olamadıkları için toplumla uzlaşmak yerine uzaklaşırlar,içine kapanık,agresif,depresif bir ruh hali içersindedirler genelde.***
    ... endless
  9. 1.
    arası raptir
    ... geçmişi olmayan yazar