1. 1.
    arabanın arkasına biri parketmiş dönemidir. bir yere hareket edemezsin. öyle beklersin trafiğin açılmasını.
    1 -1 ... david addison
  2. 2.
    Güldürürken düşündürdü.
    1 ... zeusunevlatlikkizi
  3. 3.
    Huzuru ve düzeni seven erkeklerin sıkıntıdan patladığı, gizem ve heyecan arayan kızların zevkten 4 köşe olduğu boktan dönem.
    1 -1 ... morat
  4. 4.
    iki beceriksizin bir araya gelmesi sonucu gelinen nokta. cornetto reklamında bile ilk adımı sen at diyor. ehehee.
    2 -1 ... ruhum protez
  5. 5.
    sinameki gibi bir dönemdir. ne akar ne kokarsınız. sokim öyle döneme.
    ... mastor
  6. 6.
    Artan bir ivmeyle ilerleyen ilişkilerde yaşanması kaçınılmaz dönem. Fakat dikkat edilmesi gereken en mühim nokta, bu dönemin süresidir. Eğer bu süreç, haddinden fazla bir şekilde uzamışsa, çok yüksek ihtimal ile siz karşınızdaki insan için ilk seçenek olmadığınızdandır.
    2 ... volodka
  7. 7.
    Bok gibi bir dönem. Seven sevdiğine delikanlı gibi söylesin birader gelemiyorum ben öyle şeylere.
    1 ... domestik ev hanimi
  8. 8.
    Bir ilişkinin en güzel dönemi.
    1 ... i am only one
  9. 9.
    Yorucudur. Yıpratır. Gri yorar yazar arkadaşlarım. Sonunda ya iyi oldu dersiniz ya da ben böyle hayal etmemiştim. Hele ki karşınızdaki kişi ilgiyi bilip sadece bu ilgiye merakı varsa, şerefsiz bir karaktere sahipse çok yorulursun. gereksiz ümit vermektir. Unutmayın uzun süre sürüncemede kalan hiçbir mevzudan iyi bir şey çıkmaz. Seven, değer veren, niyeti belli olan bu süreci çok uzatmaz. Hayatta netlik gereken konulardan biridir bu işler. Boktan dönem.
    -1 ... gamora
  10. 10.
    En sevdiğimdir. insan birbirini yeterince tanımadan dokunmamali.
    ... mavi gozlu kizlari severim