bugün

kızlar seks objesi haline gelmedi,sen kızları seks objesi olarak gören sapık,otuzbirci,çomarın teki oldun.
(bkz: popüler kültür)
(bkz: sosyal medya)
(bkz: kültürel yozlaşma)
Orospu gibi giyinirse tabi seks objesi haline gelir.
(bkz: yeni Türkiye)
Kızlarımız seks objesi haline gelmedi fakat bazı erkeklerimiz tarafından öyle görünüyor. Doğru soru şu olmalı ne oldu da erkeklerimiz bu kadar abazalaştı..
erkekler ergenliklerinde 31 muhabbetinden başka bir şey yapmazken 'kızlarımız' özgür ve rahat olunca seks objesi oluyor öyle mi:) ve erkekler yıllardır böyleyken kadın cinsinin yeni yeni birtakım kalıpları kırması dert oldu yani size:)
" iyi şeyler olacak " demişti bir siyasi agamız. budur zahir.
Bismillah

Cevabı; islamiyetten uzaklaşmaları neticesinde olan durumdur.
Kızlarımız seks objesi olmaktan ne zaman çıktı da yine girdi?
genelleme yapacak olursam nedeni yine kızlarımız bence.
kendilerini cinsel obje olmaktan başka bir vasıf taşımıyormuş gibi göstermeleri.
bizi kadına yanaştıran şey zaten cinsel çekimdir. kadına cinsellik gözüyle bakmanın sorun olmasının nedeni, ya da kadınların bu bakışta kendini cinsel bir oje hissetmesinin nedeni kesinlikle cinselliği kontrol altına alacağım diye kadını baskılayıp tabiatını bozan din ve devlettir.

yoksa kadına erkek baktığında cinselliğin aklına gelmesi gayet doğaldır. doğayı bu kadar rekabetçi yapan bu güdü, bizi bugün var eden de cinsellik yaşamaya atalarımızın duyduğu aşırı istektir. atalarımız abazandı evet.
1789 Fransız ihtilâli.
kızlara,kadınlara,açığına-kapalısına,büyüğüne-küçüğüne başka açıdan bakmayı başaramayan,beyni çüküyle çalışanların beyanıdır. hükümsüzdür. aldırmayınız. boş boş konusmaya devam edip sindirmeye,silmeye çalışacak ama başaramayacaklar.
tanzimat fermanı.
cinselliği kullanan ve bunun üzerinden para kazanan insanlar sayesinde oldu.

reklamlarda kliplerde neden seksi kadınlar var sanırsınız.
Afedersiniz keşke olmasaydı ama hep öylelerdi.
Teker reklamında araba reklamında pencere reklamında kadın oynarsa yarı çıplak hemde böyle olur.
Hazır konuda açılmışken biri bana yürüyebilir mi ?Beğenen dm...
bu insanı eşya yapan.ve insanın kendisini esyalastirmasini empoze eden sistem ile alakalı.
Okudukça tansiyonum düşüp çıktı. Eh be beyinsiz arkadaşım bak şimdi cinselliği batıdan gelme bi şey sanıyorsun bunu bi halledelim öyle bir şey yok. Senin annenler, babanlar, dedenler, ninenler filan cinsel ilişkiye girdi ve sen bunun sonucu maalesef üredin. Ama gel gelelim ki bizim dindar toplumumuz değişime açık değil. Zaten hiçbir din değişime açık değildir (açık olsa duramazsın) dogmadır, sorgulayamazsın ki doğru mu değil mi diye yanlışını düzeltesin. Ama senin bulunduğun coğrafyanın batısındaki yer karanlık ve acı dolu bir dini merkeze alan yönetimlerini geride bırakmayı başarmış ve şu an değişim içindeler. Şimdi biz neden gelenekselcilik yapalım da değişmeye çalışmayalım? Neden biz cinselliğin türünü devam ettirme güdüsü sonucu bir mecburiyet olduğu konusunda bilinçlenmeyelim?

Öyle böyle bilinçlenmedik noldu sonucunda? Şort giysek “götünü göstermeye çalıştı” diye hor görülüyor. Birisinin şort giymek için elli bin tane sebebi olabilir. Hatta sonsuz sebebi olabilir. Sen gelip de “götünü göstermek istiyor abi” dersen biz de senin belki bir ihtimal sikik hayatında bundan başka bir düşünceye sahip olmayı denemediğini, kapalı kutu beynini görürüz. Adam düşünmemiş ya kendini hiç. Acaba ben mi yanlış yerden bakıyorum dememiş. “Neden götünü göstermek istiyor, neden istemesin, göstermemeli mi sır gibi saklamalı mı, ne yapmalı?” Dememiş. Bir tane düşünce görmüş kabuğuna dayatılan tutup da sorgulamamış. Nite sorgulasın ki dogma diniyle büyümüş zaten.

“Kavanozun içindeki beyin, kavanozun içinde olduğunun farkında mı? “

Neyse arkadaşlar sizin dar bakış açınız benim dünyamı daraltmayacak ama gel gelelim ki aynı dünyada yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz diye ben de açıklamaya çalıştım. Gözlerinizi biraz da içinize döndürün lütfen. Sorun sorun, soru sormayı öğrenin ama önce nolur. Hemen savunma mekanizması oluşturmadan hemen önce bir an için deneseniz belki fena gitmez işler.
tarih boyunca, hangi yuzyildan eser okursaniz okuyun "kizlardaki eski iffet ar namus kalmadi iyice oynak oldular" yazan birilerini bulabilirsiniz.

hayir canim kizlar hep ayni. açılan şey senin gözlerin.
instagram. ahah
(bkz: internet)
(bkz: cehalet) *
kızları ölümüne diyet yapıp mini mini açık saçık kıyafetler giymeye çektiği fotoğrafları tanısığı tanımadığı herkesin göreceği ortamlara yüklemeye, erkekleri üçgen vücut yapacağım ağzımı yüzümü yaptıracağım derdine iten şey

beğenilme arzusudur.

bunun da kadını erkeği yok. insanın içinde kalbinin derinliklerinde beğenilmek, takdir edilmek, kabul görmek yatar. biz toplum olarak başarılı insanlara inek dedik. güzel/yakışıklı olmak dışında hiçbir meziyeti olmayanları şöhretler yaptık. posterlerini duvarlara astık. biz yaptık biz.

falancanın cesur pozları, frikikleri, falancanın adonisleri pazuları derken kadın erkek tek derdimiz beğenilmek. yuvarlak kalçalar, iri dik göğüsler, geniş omuz, karın kası, kafa kadar biseps iyi bir müzisyen, bilim insanı, mühendis, anne/baba, eş olmaktan çok daha önemli artık.
Arap kültürü ile tanışana kadar güzel türkçe'de küfür yok idi.
Kadını zamanla baskıladık, 2017 yılının son aylarındayız fakat hala köylerde birbirlerine senin kızını şurda becerdim, bacına şurda atladım diyip anlatan cockold adamlar var.

Cinsellik ergenlikle birlikte yaşadığımız en tatlı zehir. Kadın da erkek de sevişmek istiyor, aslında burda erkeklerin kadınlar çok bozdu demesinin sebebi kadınların o tipleri tercih etmemesi. Kadın beyni her zaman elde edebilecekleri arasında en iyiyi ister, bu yüzdendir ki on üstünden altılık kızlar on üstünden sekizlik erkeklerle oluyorlar.

Hipergami nedir öğrenin beyler, en tepedeki yüzde birin içinde olduğunuz zaman, on üstünden dokuzluk kızlar size kendiliğinden gelecek.
güncel Önemli Başlıklar