bugün

Namuslarının bekçileri çok olunca ipin ucunu bıraktılar muhtemelen.
Zaten sonra da her daim kendileri ipin ucunda oldular.

Namus değin kelime de eril aslına bakarsan, kadınlardan çok adamlar peşinde, kadınlardan çok adamlarda yok.
namuslu olmak demode gibi sunuluyor son yıllarda, eski çağdan kalmış gibi,vs. vs.

kendi kararları. Bu arada ben "kızların önemsenen namusu" neyi kapsar konusuna hiç girmeyeyim, çok genel manada kastettim, mesela kız kankisinin erkek arkadaşına yan gözle bakmamak namuslu olmaktır.
Şuan var olan lise hayatını en net bilen birisi olarak diyeceğim şu ki arada tek tük hala daha önemseyenler var. Öte yandan neredeyse tamamı "ay çıplak resmimi atayım", "ay onunla çıkarken buna yavşayayım." durumundalar. Eskiden erkeklerden çekinilirken şimdi "Berkecan yha" durumunda olan, gelecekte "ulan ben ne yaptım?" derken acı çekecekleri varoluşsal bir salaklık.
ilkokul, ortaokul ve liselere cinselliğin yayılması bunda etkilidir.

telefon daha yeni renklilenmişti, videolar falan oynatılabiliyordu. tuşlu muşlu. kızlı erkekli toplaşıp bir telefondan o işin videosunu falan izliyorlardı. daha ortaokuldayız.
Din Ticaretinden kaynaklanan durum.
kızlarımız eskisinden daha fazla numuslarını önemser oldular, medya dolduruşuna gelmemek gerekir.
Tv programları, özentilikler, çevreleri... ilerisini düşünemiyorum. Bu gidişle sikilmemiş değil de az sikilmiş kız arayacağız.
Erkeklerimize ne olduysa aynısından olmuşlardır. Uzaylılar düzeltmiyor ya bunları.
namus kavramının yalan olduğunu öğrendiler.
Çünkü artık erkeklerin de namusu yoktu. Namusu sadece kadına özgülemek namussuzların işidir.
Feminist oldular efendi. Kendilerini kadın olarak değil cinsel obje olarak görüyorlar.
sosyal medya, televizyon, arkadaş çevresi, özentilikler, aile ve çevre...
Namus meselesine karışmayacağım, insanın kendine yakışanı giymesidir deyip geçeyim.

Lakin, bazı söylemlere anlam veremiyorum. Neymiş, erkekler kadınların kalbine bakmamış, g*tüne bakmış da sonradan kadınlar böyle olmuş. Aynen krdşm. Oyuncak hamuru gibi yoğrulduğunu öne sürmek, sonra da bunu karşıt arguman olarak sunmak da yüz kızartmaz olmuş. Madem öyle, sen gereken kalbi gösterseydin. Sert duruş sergileseydin. illa g*tünü mü açman lazımdı? Sırf erkek öyle istediği için?

Bunu bir kadının söylemiş olabileceği fikri bile midemi bulandırıyor. Biz köşesiz jöleyiz demek ile arasında zerre fark yok. Yazık. Demek ki, az üstelesen, biraz öylesine vakit geçirsen istediğini yaptıracaksın. Kafaya bak.
Kizlarda bizi cinsel obje olarak görmeye basladi bizde spor yapiyoruz güzel giyiniyoruz yalanmi amk.
namus denilen şeyin toplumun kendilerini köle gibi kullanmak için uydurduğu bir safsata olduğunu anladılar. o kız namuslu. sadece senin kafandaki kadın algısı sıkıntılı.
Çünkü kendisi öyle adam yerine konuluyor da ondan. Yüzüne bile bakilmayacak kadın bir giyim yapıyor tüm gözleri üstüne çekiyor.

Yüzüne bakilmayacak kadın tabiri lafin gelişi söylenmiş bir söz. Hem ne demiş şair güzelliğin on para etmez bende ki bu aşk olmasa.
Baktılar ki ülkeyi yöneten, namussuzluk da nirvana ya ulaşmış adamlar halk tarafından pek sevildi, namussuzluk da ne kadar ileriye giderlerse o kadar sevildiler. E imam osurursa cemaat sıçarmış diye bir söz var bilirsiniz. Halkta dedi ki; demek ki namussuz olunca kıymetli olunuyor o zaman bende namussuz olayım bari. Olay bundan ibaret.
erkekler gavat olmuştur ondandır öyle bir durum varsa. Başka sebep aramayın boşuna bulamazsınız.
Doğru bildiklerinizin doğruluğundan bu kadar eminsinizde, hiç aklınıza biz bu kadar her bokun doğrusunu herkesten daha iyi biliyorsan şahıs olarak, aynı kafadakiler olarak neden bir sikim olamıyoruz, neden dünyada bizi sikleyen yok diye düşündünüz mü hiç yobaz arkadaşlarım ?
Batının özendirilmesi ve batının açık saçık giyiminin modern cağın gereksinimi olduğu, düşüncesi ile günden güne işlenen bilinç altları sonucunda durum bu hale gelmiş vaziyette.
Televizyon, çevre, sosyal medya, aile...
bırak namuslunun sen olmasını arayınca bile gerici oluyorsun çünkü ortamlarda. sonra da kuruyup gidiyorsun işte tek başına.
kızlarımız namuslarını önemsemeye başladıkları için namussuz erkekler iyot gibi açığa çıkmaya başladı.
şeytan bazı kızlarımızın ar damarlarını patlattı .
Erkeklerin bi bildiği var demekki dedik denedik.
güncel Önemli Başlıklar