1. 1.
    (bkz: burkuk surat)

son 5 aydır zihnimi kurcalıyor bu durum dostlar. hani bakıyorum da kadınlar her daim erkeklerden bir şikayet, bir dert yakınma pozisyonundalar. * *
    vay efendim, ' şu erkek bana otobüste değdirdi', yok efendim 'taciz edildim asansör de sapığın biri bana pipisini gösterdi olmadı 'yolda yürürken erkekelr hep g*tüme bakıyor yhaa' diye sitem etmeler falan.

abi bunun neresi kötü anlayamıyorum. şahsen ben bir erkek, kadınlar tarafından bu tür davranışlara, tacizlere maruz kalsam inanın sesimi çıkarmam.

hayır onun da hakkı ama, şimdi neden kalabalık otobüste memesini koluma değdirerek beni taciz eden bir kadını üzeyim ki? değil mi.

uzun lafın kısası bu durumdan muzdaribim sevgili sözlük. keza kadınlarda aynı şekilde. gelin biz erkekler olarak seks objesi olmayı kabul edelim.

kıyıda köşede, tenhada, kuytuda bizi sıkıştırıp taciz edip icabında memelerini açarak bizi taciz etsin kadınlar. feda edelim yani kendimizi.

ben buna hazırım dostlar. feda ediyorum kendimi yani. ilk memeyi günahsız olanınız göstersin hadi. hem 'morcodos coloom do vor' evet.

(img:#1594434)
    3 ... frktmz krds frktmz