bugün

açılıma, pakete inat vatan sever yazarlardır.

(bkz: aspekli)
(bkz: blabla1)
vatan severligin bir tek cumle ile gosterilebilecegini iddia eden hede. ne guzel ulkeyiz ya bir cumle ile vatansever bir cumle ile musluman bir cumle ile ataturkcu oluyoruz.
ne olursa olsun en çok ihtiyacımız olan bir cümle, Ne mutlu türküm diyene..
Pravakatör sayılıp suçlu saymazlar inşallah zira ne mutlu türküm demek faşizim gösteregesi kabul edilmekte leş kokan kürtleri rahatsız etmekte imiş ..
akpkk destekli bazı hainlerin zoruna gittiği için; gururla, onurla söylediğimiz AND'ımızın çocuklarımızdan esirgenmesini kınıyorum, Birileri söylemek istemiyor diye , söylemek isteyenlere engel olunmasının bir ileri aşaması okullarda din dersini görmek istemeyenler olduğu için okullardan din derslerinin kaldırılmasıdır. uyanın artık göt kılları...
varlığım türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu türküm diyene.
not: Çerkesim.
aynı zamanda ırkçı yazarlardır ve ırkçılıkta sike sürülecek akıl yoktur.

amk: türk olmakla nasıl mutlu oluyorsunuz ? sen türk olmak için bi çaba harcamadın, türk olmayı seçmedin, iradeni kullanmadın türk olmak için.ve türk olmak senin elinde değilse nasıl mutlu olabiliyorsunuz?
eğer türk olmaktan mutluysan bu ülkeden memnun olman gerekir. çünkü bu ülke türklerin eseri. bizim eserimiz bu ülke.
adalet yok çünkü biz adalet yoksunu bir milletiz. ahlak yok verilen sözleri tutan millet değiliz. milli kültürümüz yok milli kültürün ne olduğunu bile unutan bir milletiz. herşey rantın etrafında dönüyor rantı seven bir milletiz. insanlığa değer vermeyen bir milletiz. insan canı çok ucuzdur bu ülkede.
birbirine tahammül edemeyen bir milletiz. başarı önündeki en büyük engel yine biziz. birimiz yukarı çıkınca diğeri onu aşağı çeker. böyle bir milletiz lan.
şimdi siz bunlarla övünün, siz bunlarla mutlu olun. ben olamıyorum. ağlanacak halimize mutlu oluyorsunuz.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DiYENE.
(bkz: asuregibisurat)

Ne mutlu türküm diyene. çakma solcular, ırkçılık hede hödö oyunlarını oynasınlar hala; kaç kere geçirdi len bu yobazlar size, kaç kere yarı yolda bıraktı? Hala mı gram akıl yok?
(bkz: sasiileyatipkorkalkan) ırkçı değilim ama türk olmaktan gurur duyuyorum.
(bkz: narnia10)
türk olan yazarlardır. zira türk olmayanlar demek zorunda değildir.
güncel Önemli Başlıklar