1. 1.
  oha entryi yazar yazmaz başlık başa kaldı. neyse efenim tanım yapalım.

  hani böyle olur ya kimden çıktığı belli olmayan tipler. böyle pkk falan yazarlar kürdistan hayalleri kurarlar he işe o aklına gelen dallamaların oluşturduğu bütündür.

  (bkz: ne mutlu türk üm diyene)

  hadi eksile durma.
  11 -8 ... love s requiem
 2. 2.
  entryleri oy bekleyerek yazan yazarların beklentisini karşılamayanlar demektir. atatürk başlığına atatürk'e övgüler yağdırırlar, pkk başlığına küfür yazıp iki saniyede bir bene basarlar, feto hakkında espri yapıp oy durumuna bakarlar, hz.muhammed'e dil uzatıp geriye çekilirler, vatanı milleti sözlükte kurtarmaya çalışırlar.

  edit yapıp eksi oy verene yüklenirler. misal pkk başlığına küfür yazıp eksilenince hemen edit yapıp ''zoruna mı gitti pis bölücü'' yazarlar....

  ama işte ufak beyinleri o eksilerin asıl sebebini bilmez. ben şahsen bu entrylere hep eksi oy veririm çünkü bunlar sadece üretemeyen beyinlere sahip yazarların dönüp dolaşıp oy için attıkları taklalardır. e sana göre de ben bölücüysem ne sen beni anlarsın ne ben sana beni anlatabilirim. devam etsinler en iyisi.

  yani kısaca şovmanlere karşı bir tepkidir.
  3 -3 ... cemilflower
 3. 3.
  entryde ne mutlu türküm diyene yada türküm tarzı bir ifade kullandığında dakikasına varmadan eksi oy bombardımanına tutulmaktır. ayıptır, toprağında yaşadığınız ekmeğini yediğiniz millete bu kadar da düşman olunmaz. bir de bunlara kardeşim diyenleri anlayamıyorum. türk kelimesine bile tahammülü olmayan insanlar kardeşim olamaz benim. siz hala açılım diye yırtın bi tarafınızı sayın başbakan!
  2 -4 ... jelib10
 4. 4.
  bunu yapan bunu da yaptı:

  (bkz: dtp lilerin türk bayrağı açan vatandaşı taşlaması)

  önemli düzenleme: bu entry oy kaygısı güdülmeden yazılmıştır. lütfen eksi oylayınız.
  5 -2 ... monara
 5. 5.
  hamaset nutuklarını sevmeyenlerdir. (bkz: türk değil insan olduğum için mutluyum)
  3 -6 ... stratosfer
 6. 6.
  demokrasi fahişeleridir.
  4 -2 ... odonata
 7. 7.
  Atatürk'ün bu güzel sözünü tarihsel açıdan irdelememiş , ırkçılıkla bağdaştıran cahil yazarlardır.Malesef günümüzde aydın olamanın ilk koşulu Atatürk'e ve tsk'ya saldırmak olmuştur.
  4 -3 ... little tramp
 8. 8.
  bir türk olarak benimde katılmadığım önerme. türküm ama işim yok, aşım yok, geleceğim yok. şimdi türküm diyerek neden mutlu olayım? türklüğüm karın doyuruyor mu? ne mutlu türküm diyene demezsem türklükden mi çıkıyorum? yoo sonuçda bu ırk sabit olan birşey ve isteğe bağlı olarak alınan verilen birşey değil. sanırım ufak şeylerden mutlu olamıyorum. belkide suç bende fakat genede olamıyorum işte. bunun içinde yadırganmak bana saçma geliyor.
  3 -1 ... mindkiller
 9. 9.
  kaliteli birer göttür efendim bu kişiler... bunu atatürk faşistliğinden vs söylemedi. ulu önderimizin yaptığı türklük tanımını bir türlü bazı topluluklar öğrenemedi. bu kadar mal olunamaz... dünyada hangi devlet adamı bu kadar hoşgörülü bir tanım yapmıştır, ne kadar utanmaz insanlarsınız! ne mutlu türküm demeyi yediremediniz, türk vatandaşlığı kavramını türkiye vatandaşlığına çevirmeye çalıştınız. be namussuzlar, türklüğü reddeden şerefsiz türkiye vatandaşlığını nasıl kabul ediyor bunu anlamıyorum ben. bu ülke atatürk'ün ülkesidir, bizde atatürk'ün çocuklarıyız...
  4 -1 ... no light no hope
 10. 10.
  aşil tendonlarından tavana asılası insanlardır.
  3 ... condilizm