bugün

Çözüm süreci zamanında gerçekleşmiştir.Akp'ye destek veren medyalardan biri olan ensonhaber de bu şekilde manşet atmıştı.

https://www.ensonhaber.co...asi-kaldirildi-2013-11-06
görsel
ingiliz emperyalizmi atamıza yenilmenin bedelini ödetiyor.
Devlet Bahceli' nin yeniden dikmezse namert olacagi tabelalardir.
şimdi de türklüklerinden gurur duydukları için değil milliyetçilik üzerinden prim yapıp oy devşirdikleri için asıyorlar.

dindarlık, milliyetçilik, vatanseverlik falan hikaye. oy getireceğini bilsin istavroz çıkarıp incili de öper bunlar.
görsel
Stepne unutmuş ama.
Malum parti döneminde olmuştur.

Türküm demek ayıp karşılanır oldu artık aq. Sırf zagroslu döl israfları rahatsız olmasınlar diye yaptılar bunun. Malum ırkın topunun canı cehenneme. Türklüğümü sonuna kadar haykıracağım. Hewaller istediği kadar pkk'yı yalasınlar. Ben onlarla ilgili kararımı çoktan verdim. Ben ayrılıkçı bir türküm. Onlara gelecekte ne olacağı, beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Onları vatandaşlarımız olarak değil, kanımızı emen parazitler olarak görüyorum. Türklük, öşexçilerin rahatsız olmasıyla yok olacak bir şey değildir. Daha çook beklerler türklüğün yok olmasını. Türk'üz, türkçüyüz, atatürkçüyüz!
Irkçılığı bastırmak için yapılmış bir hareket. Kimse farklı yerlere çekmeye çalışmasın.
ayrıştırıcılığa karşı alınmış yerinde bir karardı. illa bir tabela asılacaksa ne mutlu türkiyeliyim yazması gerekiyordu.
türk olmaktan memnun kalan insan artık kalmadığı içindir amk. para yok ,adalet yok, huzur yok, güven ortamı hiç yok. niye mutlu olalım.
Tüm milliyetçilik duyguları ayaklar altına alınması sonunda yerli ve milli durum.
Sn. Bahçeli'ye selâm olsun.
Irkçılığa ve ayrıştırıcılığa karşı yapılan doğru hamledir. Bu ülke de sadece Türkler yaşamıyor. Türklüğü ile gurur duymak için kimsenin tabelalara ihtiyacı yok. Dünya üzerinde bu şekilde kendi ırkını yücelten tabelalara sahip kaç ülke vardır ?

görsel
https://mobile.twitter.co...tatus/1354346536822571008
Gayet normal.
Ortamlarda en milliyetçi benim dersin kim bilicek...
Ne mutlu türk'üm diyene sözüne bile ırkçılık diyen denyolar var... Ulan sizi parayla mı gönderiyorlar buraya embesiller? Irkçılığın tam olarak anlamını bile bilmeyen adamlar, gelmiş burada tespit kasıyor.

Bu sözün atatürk'e ait olduğunu biliyorsunuz di mi? Atatürk, ırkçı mıydı yani? Değildi. Ulan var ya, fransa'da yaşayan bir ermeni, gerine gerine ben fransız vatandaşıyım der, diğer avrupa ülkelerinde de böyledir bu.. Bir türkiye'de sorun çıkıyor sadece. Türkiye'nin bir ulus devlet olduğunu farkındasınızdır umarım.. Ayrıştırmaymış. Yapma ya? Sen o ayrışmayalım dediğin halkla, hiçbir zaman birlik olmadın be enayi, be andaval. Bu sözde hümanistlere aşırı aptal diye boşuna demiyorum ben. Bu ülkenin vatandaşı olan herkes, paşa paşa anayasaya göre türk vatandaşı sayılır. Ulus devletlerde, üst kimlik önemlidir. Kimse senin etnik kökeninle ilglenmez.

Vallahi, ben de bu ülkede kürtçülüğün bu kadar yükselmesinden rahatsızım, o ne olacak? Kürdo sevici denyolar bundan çok memnun tabii ki. Yok öyle yağma. Sizin gibi gereksizler, rahatsız olacak diye türk ismi yok olacak değil. Bu ülke türk milletine aittir. Bu milletin kanını emenlere, bu millete kendini ait hissetmeyenlere değil.
Tekrar etmekte fayda var, milliyetçi partiyiz diye caka satan stepnenin ortağının marifetidir.

Kansız yandaşlara gelince... Her zaman derim, yobaz ve bölücü ruh ikizidir, eski dosttur, arada kemik kavgasına düşerler ama dön dolaş yine birbirlerini bulurlar. Öyle göttürler..
Ne mutlu insanım olmalı . türk veya Kürt olmak ne ovulunecek ne de utanılacak bir şeydir.
Malum partinin ve stepnesi sözde milliyetçilerin yaptığı eylemdir.
Malum ırk rahatsız oluyor diye ülkenin adını da değiştirelim isterseniz? Atatürk de ülkeden silinsin? Türklükle alıp veremediğiniz nedir sizin?

Ne mutlu türk'üm diyene lafı ırkçılık içermeyen bir laftır. Hem türkler, hem türk olmayan halkları da içine alır. Türk'üm diyen çerkezler, lazlar, arnavutlar gördüm be. Hiçbiri de bu lafa ırkçılık dememişti. Sadece malum ırk bu lafa ırkçılık diyor. Ülkenin resmi dilinin türkçe olmasına bile ırkçılık diyor lan bunlar. Oldu o zaman. Anadolu'yu bunlara verelim, biz gidelim bu ülkeden. Bazı türklere kalsa buna evet evet der. Gına geldi artık sizin şu ırkçılık, kardeşlik, hümanizm edebiyatınızdan da. Hayallerde yaşamaya devam edin siz. Biz ulus devletiz. Türklük silinmeyecek bu ülkeden. Avcunuzu yalarsınız.
Türklük sadece etnik köken belirtmez amerika'da doğduysan amerikansındır. ülkemizin adı aynı zamanda etnik köken de bildirdiği için yanlış anlıyor birçok gerizekalı

görsel

Edit: Kürtlüğünü doya doya yaşamak isteyen varsa ırak'ın kuzeyine siktir olup gidebilir.
Dinini doya doya yaşamak isteyen varsa da Arabistan'a siktir olup gidebilir, burası seküler türkiye cumhuriyeti devleti, bu devletin sınırları içinde yaşıyorsanız kurallara uyacaksınız, memnun değilseniz yallah.
Sadece bu cümleyi okuduğunuzda bu cümleyi istediginiz yere çekerbilirsiniz ama bu cümleyi bu paragrafla okuduğunuzda ne söylenmek istediğinizi anlayabilirsiniz.

Büyük Türk milleti! On beş yıldan beri giriştiğimiz işlerde muvaffakiyet vadeden çok sözlerimi işittin. Bahtiyarım ki, bu sözlerimin hiçbirinde, milletimin hakkımdaki itimadını sarsacak bir isabetsizliğe uğramadım. Bugün, aynı iman ve katiyetle söylüyorum ki, millî ülküye tam bir bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük millet olduğunu bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha tanıyacaktır. Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafı ile âtinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır. Türk milleti! Ebediyete akıp giden her on senede, bu büyük millet bayramını, daha büyük şereflerle, saadetlerle, huzur ve refah içinde kutlamanı gönülden dilerim. Ne mutlu Türküm diyene![4] »
(Reisicumhur Gazi Mustafa Kemal, 29 Birinci Teşrin 1933)

https://tr.m.wikipedia.or...%C3%BCrk%27%C3%BCm_diyene
türk kelimesini duyduğuna g*tünden korkanların yaptığı şeydir.

arap g*tü aşığı, yunan dölüdür bunu yapan.
Yenisinin düzenlenmesine bağlı olabilendir.

Tabelacılık zor zanaat... her değişim kararı ile yenilenir.