bugün

almanya'da söylense almanların avrupa'nın gözünde ırkçı olarak anılacagı söylem.
hakkaten lan bir biz mi bundan gurur duyuyoruz yok mu bşaka bir ülkede kendi ırkından gurur duyan bir topluluk. aradım taradım yok öyle bişey. insanlar için ırk anlamsız bir konu.
allah'ın hansı ne mutlu alman'ım diyene demiyor veya elin elizabeth'i ne mutlu ingilizim demiyor. sorun biz de mi acaba.

edit; konu yine hitlere döndü. meraklanmayın faşist köpekler ben bizim mazimizde ne kadar faşist var bilirim lakin bu yüzyılı kastettim ama gerçi bizim insanımız maldır mazide yaşar.

abi ne kadar zeki adamlarımız varmış ben hiç bir şeyi bilmiyorum kafadan sıkıyorum onca millet varken gidip eskilerin en ırkçı milletini sırf rezil olayım diye örnekledim ha. bro. olum anlayın lan allahın faşistleri dünyanın en ırkçı ülkesidir almanya şimdi kaldı mı o günlerden bir ırkçı kırıntısı.
ırkıyla övünüyorlar mı bilmiyorum ama utanmadıkları kesin.
elin almanı bunu bile türkçe söylediğine göre ikilem içinde olmalı.

yada bir almancı kafayı mı sıyırdı acaba?
(bkz: deutschland über alles)
almanların buna benzer cümleleri sıkça kullanması durumudur. marşlarından habersiz, ünlü alman liderlerinin söylemlerinden habersiz cahillerin ilginç bir şekilde eleştirmesi normaldir. amaçları nedir peki? almanlar mı? ingilizler mi? mozambikliler mi? hiçbiri değil. akıllarınca türk milliyetçiliğine bir şekilde laf dokundurmaya çalışmaktan başka amaçları yok. bu yüzden farklı farklı konular arayarak bu tip başlıklara yönelmekteler.

bu arada cahillere tavsiye; almanların marşlarını, milli marşını dinlemelerini tavsiye ederim. sağda solda aptal durumuna düşmezler belki.

edit: almanca bilmiyorlarsa veya google'dan türkçelerini bile bulamayacak kadar gerizekalı olanları varsa özel mesajla yardım isteyebilirler.

edit2: gerizekalı hala alman milli marşını okumamış.
(bkz: ne mutlu türk üm diyene)
(bkz: heil hitler)
dünyanın en ırkçı ülkeleri arasında sayabilirim almanları ve ingilizleri. ya senin kafan kıyak yada biz yanlış biliyoruz ırkçılığın ne demek olduğunu.
bir milletin kendi ırkıyla övünmesi, gurur duyması kadar normal birşey olamaz. Türk'ler bir millettir, Alman'lar, ingiliz'ler de öyle. Vatanı bayrağı vardır. Ülkesi vardır. Vatansızlar bu tarz özdeyişlere pek bir kızar, alınırlar. Hemen yapıştırıverirler "ırkçı" yaftasını. Normal karşılamak, ezmemek lazımdır. Yaraları var n'apsınlar.
adolf hitler dünya'nın en ırkçı lideri ayrı zamanda benim en sevdigim ve aynı zamanda nefret ettigim liderler arasında. bu adamın ırkçılıgını bilmeyen yoktur keza almanlarında ama bi dakika o sinemalarda ve 1945'te kalmadı mı ? size dünya'nın en faşist ülkesinin ırkçılıkta başka bir ülkeyle kıyasının amacı nedir. merak ettim bizim faşistler bulur herhalde.
almanyada yaşayan türk öğrencilere her sabah okul kapısında okutulmasi gereken alman andının son cümlesi olmalidir.
almanyanin ekmeğini yiyip suyunu içtiği halde bu andı içmeyen türkler derhal ülkeden defedilmelidir.
hitler bu zamanın orospu çocuğu faşistlerini görseydi kendinden utanır eziklik hissederdi.
görsel

görsel