bugün

geneli akgezendir bunların. allahın ermenisini , siyonistini kardeş olarak görür bunla da gurur duyarlar. ırkı vardır ırkçı değildir. tam bir ideoloji fahişesi.
bir alman ırkçısı olarak ben.

bütün dünya alman'ın daşşağını yesin.
iyiliğin veya kötülüğün, toplumlara göre değil, bireylere göre şekillendiğini anlamıştır kimsedir efendim. Bu konuda Önyargıları da yoktur. Sayılarının artması dileğiyle...
sayısı; üzülerek söylüyorum ki, ''ne kürt ne de türk ırkçısı olan kürt''lerden çok daha fazladır. ülkemizdeki kürtlerin çok büyük çoğunluğu da kürt milliyetçiliği içerisindeyken, türk milliyetçisi olmamak, şahsi görüşümce vatana ihanettir. lütfen sevgili arkadaşlar, hümanizm ile kürt meselesi çözüme ulaşamaz. biz onları sevelim, onlar bizi kabul etsinler ayağı artık (yine maalesef) ülkenin içerisinde bulunduğu konjonktürde işe yaramaz.
Başımızın tacıdır ve bu ülkede çoğunluktur..
Benim bu. Amk Türk olmaktan zerre kadar gurur duymadım. Rahatsız da değilim. Bir ermeni bir Amerikalı bir alman bir rus bir arap veya bir Kürt olarak da dünyaya gelebilirdim. Bi insankn ırkıyla gurur duymasına zerre kadar anlam veremiyorum. Kürt olduğu için gurur duyan amcık hoşaflarını da anlamıyorum. Ulan tek kaşınla burnunda sümüğünle cahil beyninle neyin gururundasın am biti. Dağda sırtında silah götünü donduracağına in de az işim irfan öğren. Doğduğun ve doyduğun toprakları paylaştığın insanlara azıcık faydan olsun amk.