1. 1.
    bana bir kilo aldiranin kirk yil kölesi olurum diyen insanlarin kullandigi cumledir. * *

kral edit: yukaridaki entryi girerken 70 kiloydum *, su anda 82. yas ilerledikce sanirim kilo da geliyor; hareket azaliyor, spor azaliyor; ye, ic, otur bir de uyu * . e tabi uludagsozluk un katkilarini da esgecmeyelim, sandalyeye yapistiryor mubarek.

acaba editi: evet 5 sene önce 70, 3 sene önce 82, simdi ise 85 kiloyum. grafigimi daha da yukarlara cekmeye hic niyetim yok, artik spor yapmaya basladim *
    8 -2 ... lionheart
  2. 2.
    (bkz: öldürülesi insanlar)
    9 -1 ... thiothrix
  3. 3.
    kilo vermek ne kadar zorsa almanın da ne kadar zor olduğunu bilen insanların söylemidir.
    4 ... kacak kelebek
  4. 4.
    (bkz: nefret edilesi cumleler)
    7 ... lilith
  5. 5.
    nefret edilmemesi gereken cümledir. kilo alamamamız metabolizmamızdan kaynaklanmaktadır. siz nasıl kilo veremiyosanız bizde alamıyoruz.**
    8 ... tmr tr
  6. 6.
    teşhis : bağırsaklarında piton boyunda bi solucanın var.

tedavi : bir çay bardağı uçak benzinini sabah aç karnına içeceksin heç bişeyciğin kalmaz.

geçmiş olsun...

ord.prof.dokt. sekizgen
    4 ... sekizgen
  7. 7.
    'o kadar da çabuk kilo veriyorum ki 2 öğün atlayayım 3 kilo veriyorum' şeklinde devam ettiren insanların söylemidir.* **
    1 ... yuce insan
  8. 8.
    metabolizması hızlı çalışan ve genellikle çok hareket eden insanlar bu sözü söyler.*
    1 ... shyer
  9. 9.
    gıptayla baktığım insan tipidir. o insandır ki karşınıza oturur koca bir iskenderi afiyetle lüpletir, ardından üstüne de tatlıları sıralar. Ve siz kilo almamak adına sadece salatanızı yersiniz-salyalarınızı akıta akıta. (bkz: acınası haller)
    1 ... aura
  10. 10.
    söyleyen insanlara her zaman kin ve nefrele karışık kıskançlık beslediğim söz..
    3 ... hugo_emre