bugün

kazanç ile mutluluğun doğru orantılı değiştiğine dair kesin bir hükme henüz varılamamıştır.
MAAŞ ALAN BiRiSi MUTLU OLAMAZ.
Maaşımdan memnunum..14 bin + akbil..
saçmalamaya gerek yok 5 bin ilk aşamada yeter, nasıl olsa tefe tüfe artar gider fazla da aç gözlü olmamak gerek.
10 bin TL + Yol + Yemek
Kim vermek ister bu maaşı?
Yetecek ve artacak kadar.
6 bin 500 iyi gelirdi şu an.
yaşamsal ihtiyaçlarınızdan ayrı olarak, hobilerinize yetecek kadar olan miktardır. tabi hiç bir maddi kaynak sizi seven bir insandan daha değerli değildir. bence bir insan paradan daha önce buna sahip olmalıdır. sevdiğin varsa paranın hiç bir değerinin olmadığını anlıyorsunuz.
bir şey alırken fiyat etiketine bakmayacak kadar.
5.500 den 7.500 e ciktigim gun dunyayi turlayabilirim herhalde ya.
güncel dolar kurundan hesaplarsam 21.750 TL maaş alıyorum ama dolar 6 TL yi geçerse daha mutlu olurum.
10 bin dolar açık ve net.
20000 yeterli. ama istediğim tasarımları yapıcam sadece. yoksa 40000 yeterli. yaptığım tasarımlarla milyonluk iş yaparlar, gayet uygun bence fiyatım.

zaten sıkıntı maaş almak değil hangi tasarım için çalışmak beni mutlu eder onu düşündüğüm için beklemedeyim. dünyanın en zor şeyi neyi istediğini bilmek yemin ederim.
25-30 bin dolar arası. evet.
Sadece 4 bin tl çok rahat ederdim.
Çok şey değil, 3 - 4 bin yeterliydi be...
ilk iki kelimeyi at.
insan gibi muamele görsek yeter diyoruz inanmıyorlar. Para bir şey evet, ama her şey değil be güzel kardeşim.
Çok yakında mutlu olacağım kadar maaş alacağım bir işe başlıyorum inşallah.
Şu an ki maaşımın 5 katı olabilir. Yani primler eklendiğinde 85-95 bin tl arası.
3 bin yeterli olur hayalimdeki arabaya yaklaşık 1 yıl içinde sahip olabilirim.

fiesta 2001
Ne kadar olduğu değil de olması ilgilendiriyor beni.

Maaş alsam mutlu olursun kısacası.
Avukatların geçinemediğini öğrendiğinden beri kafanda bir rakam yok.
bir milyon. ama dolar.
14.453 kemiksiz kalması lazım 19.453 yeter.

iş sahiplerine duyurulur.