bugün

%4 komünistim. %1 olmaması üzdü.
görsel

Sizde test yapmak istiyorsanız link:

https://www.idrlabs.com/tr/komunizm/16/result.php
ben şirinleri çok severdim sayılır mı şeklinde düşüncelere gark eden testtir.
%33 ile komünist değilim.
görsel
görsel
%39 ile komünist değilim.
komünizm nedir yav. çav bella, çav bella..

güldürmeyin olum.

''Fikirlerinizin kişisel olarak komünizme uygunluk oranı ortalama derecededir; bu, klasik Marksist edebiyat tarafından ortaya konan temel prensiplerin bir kısmını desteklediğinizi göstermektedir. Büyük ihtimalle eşitsizliğin azaltılması, serbest piyasaya karşı bir eleştiri gibi belli başlı komünist ilkeleri kabul etseniz dahi, yüksek bir olasılıkla komünizmin bazı özelliklerinin kolektivist güç ve yönetim yönünde fazla ileri gittiğini düşünüyorsunuz. Ayrıca, komünizme karşı bakış açınızın hayatınız boyunca, kendi statünüzü algılayınışızla beraber değişiklikler gösterdiğini de fark etmiş olabilirsiniz.''
Ne kadar param olduğuna bağlı.
Komünist kız düşürmek için deniz gezmiş paltosuyla takılan lavuklar kadar. Teste gerek yok ben kendimi biliyorum.
görsel
Dünyanın tüm işçileri, bence birleşmeyin.
Ebeniz kadar.
% 65 kısmen komünist... Geri kalan % 35'lik dilim sanıyorum kalbim'dir.
görsel
Nasıl bir komünistmişim ama.
görsel
görsel
sonucunda "omen tonreem" diye haykırarak tepki verdiğim test. %41 komünist çıktım. marksizmi oluşturan temel fikirlere sıcak bakıyormuşum fakat ilerisi için şüphelerim varmışmış falanmış. hemen osman öztunç şarkıları eşliğinde dokuz ışık okuyarak kendime reset atmalı, moskof eniği olmadan bu şuursuz yoldan dönmeliyim!!!!1
%58

Fikirlerinizin kişisel olarak komünizme uygunluk oranı ortalama derecededir; bu, klasik Marksist edebiyat tarafından ortaya konan temel prensiplerin bir kısmını desteklediğinizi göstermektedir. Büyük ihtimalle eşitsizliğin azaltılması, serbest piyasaya karşı bir eleştiri gibi belli başlı komünist ilkeleri kabul etseniz dahi, yüksek bir olasılıkla komünizmin bazı özelliklerinin kolektivist güç ve yönetim yönünde fazla ileri gittiğini düşünüyorsunuz. Ayrıca, komünizme karşı bakış açınızın hayatınız boyunca, kendi statünüzü algılayınışızla beraber değişiklikler gösterdiğini de fark etmiş olabilirsiniz.
görsel
E bunu bekliyorduk zaten.
kısmı komünist çıktık.
görsel
çözmeye başlamadan önce %70-80 arası bir oran tahmin ettiğim, bazı saçma soruları gördükten sonra %60 çıkacağımı düşündüğüm, sonunda ise %47 aldığım bir garip testtir.
güncel Önemli Başlıklar