bugün

+ hacı hocaların, tarikatların ve müritlerinin.
ne kadar yasa dışı örgüt varsa hepsi kahrolsun ve azalarak bitsin de, sözlük formatı diye bir şey var. siktin formatı eyledin viran.

slogan atmak için başka platformları kullanalım lütfen
"Yetmez ama evet!" diyebileceğim tek söylem.

Hatta soylarının, ölülerinin de diye yanına eklenmesi gerekir diye düşünüyorum.

Bakın başlıktaki ikinci entry'e, bazı mezhep faşisti Alevilerin yoğunlukta olduğu terör örgütü DHKP-C'nin sözcüsü gibi "Hacıların da, hocaların da" diye yanına katmış hemen arkadaş.

Peki neden?

Çünkü bu DHKP-C'lilerin ataları Sünni islam mensuplarından o denli nefret ediyordu ki, zamanında Selçukluyu yıkan Babai isyanını yaptılar, Osmanlıyı gerileme dönemine sokan ve yüzbinlerce masum sivili sırf Sünni oldukları için katlettikleri Şahkulu ve Celali isyanlarını yaptılar.

Hatta bu da yetmedi, Çanakkale Savaşı dönemi Koçgiri isyanını yaparak, cephede vatanını savunan kahramanlarımızın eşlerine, kızlarına, kız kardeşlerine, annelerine tecavüz edip evlerini yağmalayıp yaktılar.

Arkasından da Dersim isyanını yaptılar bildiğiniz üzere.

işte DHKP-C'de aslında sosyalizmle hiç alakası olmayan, bazı mezhep faşistlerinin gerçek yüzleri gözükmemesi için sosyalizm maskesi takındığı mezhep faşisti bir terör örgütüdür arkadaşlar.
Aynen öyledir. Ne kadar dhkpc'li varsa yedi sülalesine gireyim. Bunlara sempati duyan çakma solculara da teker teker gireyim.
Gece gece bağırarak söylenmesi gereken cümle. Bunlara yağ çeken salakların da amk. Alacaksın hepsini bir güzel döveceksin, sonra o kullandıkları Molotofu suratlarına atacaksın. Ancak öyle rahatlatır.