1. 90.
    Sabahın şu saatinde kalkınca insanın gerçekten sorguladığı durum hele ki 2 saat uyunduysa baya sorgulatıyor her şeyi.
    1 ... emara
  2. 89.
    Yaşamak için. Çok politikim aqü.
    1 ... probiotic
  3. 88.
    Mutlu olmak için.
    3 ... marwin16
  4. 87.
    kesinlikle hiçbir şey için yaşamıyorum. sanırım depresyondayım.
    2 ... yikanmak istemeyen cocuk
  5. 86.
    Mutlu olmak ve anlaşılmış, sevilen biri olmak için.
    1 -1 ... paganviodio
  6. 85.
    hayatıma şöyle bir baktığımda hiçbir anlam ve amaç bulamıyorum . maddi amaçlar da benim için amaç değil. manevi olarak da yaşamı anlamlı kılacak kadar ciddi bir mesele yok.
    4 ... loveneverdies
  7. 83.
    Daha doğmamış babalarını bile tanımadığım çocuklarım için yaşıyorum .çocuklarım olmadan asla diyorsan Aliye .
    ... comamierda
  8. 82.
    bir şey için yaşıyor olmak zorunda değilim, hayattayız ve hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz, ne aptalca tanrısal inanışlar ne tel örgü çemberi ne de vurulan damgalar bizim yaşama amacımız olabilir.

yaşamak istemeyen boş ve gereksin gören kendini assın, ya da bir yerden atlasın. hayır kimse bir görev için bizi var etmedi.
    ... tapmadiyentanri
  9. 81.
    hayat boyu cevaplarını aradığımız bütün soruların kendisine çıktığı nihai sorudur. ve aynı zamanda birbirine çok karıştırılan ''neden'' sorusuyla arasındaki farkı göremeyenlerin asla cevabını bulamadığı sorudur.
    10 ... fikrimin ince gulu
  10. 80.
    adını unutuğum bir düşünür abimiz şöyle demiş. ''hayatta yaptığınız her şey aslında daha iyi bir sex içindir.'' dolaylı yoldan doğru sayabiliriz. ayrıca (bkz: aylak adam tutamak sorunu)
    ... ifiwereyou