bugün

kızdır, erkek de olabilir. iki cinsten de olmayabilir diyenlere de katılmamak elde değil.

velhâsıl, "dış görünüme verdiği önemi derslerine versin" öğrencisidir. memleket size muhtaç gençler.
ilk ve orta okul yıllarında tek cins kıyafet giymenin rahatlığıyla önlüğünü üzerine geçirip okul yolunu tutan evladımızın, lise çağına geldiğinde ''formanın üstüne ne giysem de marjinal olsam'' şeklinde başlayan kaygısının üniversite çağına geldiğinde tavan yaparak okula gecikmenin başlıca nedeni olması...
mudur yardimcisinin giydirecegi ogrencidir.
birinci sınıfta ve sınav dönemi dışındaki öğrencidir. netekim ilerki yıllarda kişi için okula gitmek bir piyasa aracı değil mecburıyet olur, sınav zamanı ise ele geçen ilk pijama, eşofman vesair giyileceğinden geç kalma derdi ortadan kalkar..
üniversiteye giden kız öğrenci olma olasılığı çok yüksektir.
muhtemelen aşık bir öğrenci de olabilir.
kesinlikle kız ögrencidir.
amacı okumak yada öğrenmek olmayan geleceği parlak görünmeyen kimse .
giyeceklere fazla kafayı yoran, saçları röfleli, ojesini sürmeden yatmayan kız öğrencisidir.
okula gidiş amacını gözden geçirmesi gereken öğrencidir.
bir pantolon, bir gömlek fazladan alacağına, onun parasıyla jolenin en kralını alan, parfümün en pahalısını kullanan arkadaştır. ben demiyorum üç kuruşluk pantolon al giy, birde üstüne leş gibi kok. diyorumki 200 ytl lik parfüm alacağına üstüne başına yetecek kadar kıyafet al, paran artarsa da git parfümün çakmasından al. diyorum ama dinletemiyorum.
Gösteriş meraklısı gençlerin vahim durumu
zengin arkadaşlarının yanında ezilmemek isteyen şahısta olabilir.
Kendisini zengin göstermeye çalışan tiplerin de ilk derdidir
zengin olupta gösteriş yapan insancıkların başına da çokça gelir
allah kimsenin başına vermesin.
Bunun yerine 8 9 tane aynı tişörtten alırsa sorun ortadan kalkar siyah olursa iyi olur herşeye uyar. *
sabah temiz iç çamaşırı bulamayan yurt mağduru insan.
okula pek uğramayan üniversitelidir.

üşengeçliğinden aylardır okula gitmediği için tüm giysilerini güveler, böcekler yemiştir. 40 yılda bir okula gideceği tutar, bu seferde giyecek sağlam bir şey bulamaz. haliyle "ne giyeceğim?" derdine düşer.
kızdır.
yatmadan önce yarın ne giyeceğini kafasında planlamamış, plansız programsız kızdır.
cinsiyeti kadın olması kuvvetle muhtemel öğrencidir. dolabın başında boş bakışlarla düşünür, aranır... çünkü giyecek hiç kıyafeti yoktur (!!!!!!!)
halbuki bu işi geceden halletmesi gerekmekteydi.*
liseli olmadığı kesindir.lisede formadan gayrı ne giyebildikki.
güncel Önemli Başlıklar