1. 1.
  nedeni çok basit. bu coğrafyada bedeviyle yola çıkan sırtından hançerlenir. bu türk' e bedevinin yazdığı bir " kaderdir." tek tek açıklayalım ki bedevinin bokunda boncuk bulmuş afrası tafrası yapanların foyası ortaya çıksın....yaklaşın mümintolar.... yakın tarihten başlayarak anlatıyorum.

  yıl 1974. kıbrıs barış harekatı. türkiye cumhuriyeti eoka faşistlerinin papaz makarios liderliğinde türklere karşı giriştiği katliamları durdurmak ve adanın, faşist bir askeri cuntanın yönettiği yunanistana bağlanmasını önlemek için uluslararası sözleşmelerden doğan hukukunu kullanarak adaya çıkar.

  ve filistinde dahil tek bir müslüman ülke, tek bir arap devleti adam gibi türkiyenin yanında yer almaz.
  ve türk solcuları uyanır. en ağırlarına giden ise düne kadar ortadoğu da idol olan ve uğruna öldükleri filistininin potturmasıdır. leyla halidler, yaser arafatlar artık sol için ölmüştür. o gün bugün filistin bir kısa kahramanlık hikayesidir.

  ve yıl 15 kasım 1983. kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti ilan edildi. ve tanıyan filistinde dahil tek arap ülkesi tek müslüman ülke yok. tek türki cumhuriyet yok. kktc dünyada yapayalnız bir ülke.

  ve tarihin cilvesine bakın, yine bir 15 kasım. yıl 1988. filistin devleti kurulur ve kadim türkiye cumhuriyeti bu filistin devletini selamlar ve tanır.

  filistin hala kktc' yi tanımamıştır.

  gelelim kudüs' ün abd tarafından başkent olarak tanınmasına.
  abd' nin mısır, suudi arabistan ve diğer arap ve müslüman ülkelerini bu konuda bilgilendirmeden bu adımı attığını mı sanıyorsunuz. öyle sanıyorsanız ya çok safsınız yada aptalsınız. uluslararası siyasette aptallık ve saflık aynı kapıya çıkar.

  ortadoğuda sınırların yeniden çizilmesi ( bop ) operasyonun temel amacı israilin harekat alanının yani sınırlarının genişletilmesi operasyonudur. bu nedenden dolayıdırki ortadoğu son 10 yıldır cehennemdir.
  ırak, suriye, yemen, mısır ve sudan, libya kan gölüdür. 2 milyondan fazla müslüman müslümana katlettirilmiştir. suudi, mısır uçakları, rus ve abd uçakları, 20' den fazla ortadoğu ve ab uçakları " terörü önleme " ayağına ' sorti üstüne sorti ' atarak hala müslüman kanı dökmektedir.

  bu vahşet ortadoğuda " müslümanın müslümana en büyük alçaklığı " olarak tarihte yerini almıştır.

  kısacası; kudüs' ün israile teslimi ve bu teslimatın abd tarafından kabülü,
  sizlerin,
  sizlerin,
  sizlerin eseridir.
  israil' e kudus' ü altın tepside sunan ortadoğu müslümanları ve onların devletlerinin ta kendisidir.

  şimdi de bizi o bok çukuruna çekmeye çalışıyorlar.yemezler canım. hayvan terli.

  ortadoğu da arap devletleri varken islamın düşmana ihtiyacı yoktur. nokta.
  4 -1 ... eratosthenes
 2. 2.
  islamcı zihniyetin ne kadar kaypak olduğunun kanıtıdır.

  sen filistin'i tanı ama o kktc'yi tanımasın. sen zırla filistin diye onların umrunda olmasın.

  kudüs yahudi toprağıdır. sen sattın, bitti o iş. adamın toprağında ne hakkın olacak artık...
  3 ... system error