bugün

Üstten okuyunca tam tersini düşündüm hayatta her şeyin büyütülmesi gerektiğini. Her şey ama her şeyin milletin gözüne soka soka yaşanması gerektiğini. insanlardan nefret ettiğimiz bir gün daha sadece işte bu da ironik.
Ara sıra mesaj kutumdaki eski konuşmalarımı okuyorum. Kimler gelmiş kimler geçmiş, kimlerle neler neler konuşmuşum yıllar önce.

Kimileriyle kötü ayrıldık, kimileriyle hala laflıyoruz. Yolumun ayrıldıklarının ortak özelliği "çok iyi birisin" demiş olup sonradan gitmiş olmaları.

Demek ki neymiş, iyi olmak her zaman yeterli değilmiş.
Birtakım düşünceler beynimi yiyor.
Fringe 2x20, camdan kalbin çalınması
iki yumurta tokuşacak, biri kırılacak.
Düşündüğüm çoğu şeyin aslında düşünmeye değmez olduğunu.
Her sene 10'dan geriye doğru bağıra bağıra sayıp çıldıran geri zekalı adamın 2022 videosunu bekliyorum. Çok gülüyorum herife.
yarına kalan yarım yamalak mutlulukların son günüymüş gibi.
Mikail bu kış performans arttırıcı hap kullanmış olabilir mi?
kaşlarımı inceltsem mi yoksa böyle iyi mi diye kendimle fikir alışverişi yapıyordum.
Acaba ne zaman yazar olacağım?
Umarım en kısa sürede yazar olur da engin bilgilerimi yazarlar ile paylaşırım.
Kadersiz miyim neyim?

görsel
Bazen zihnim o kadar karışık ve akıl almaz geliyor ki ne düşündüğüm hakkında bir fikir sahibi bile olamıyorum ve bu da o anlardan birisi.

Her şey birbiriyle son derece alakalı ve bir o kadar da alakasız.
Aksine düşünmüyorum, düşünmem gereken çok şey var ben keyifçilik peşindeyim.
Kafam bomboş şu an. Çayımı içeceğim sessizce.
(bkz: kpss)
iptal edilen sınavın sorularını hatırlamaya çalıştık kardeşimle. Sonra cevaplarını tartıştık. Hepsini yanlış yapmışım ki zaten.
insanın klonuna hallenmesi etik midir?
Neden güzel kahve yapamadığımı...
Pamuk ipliğinde daha ne kadar dengede durabileceğimi. Kıl payı yırtma hakkımın ne zaman dolacağını.
Kalkıp ışığı kapatmayı ama üşeniyorum. Bi de Cumartesi bi yere gitmek istiyorum.
düşündüğümü yazarsam karanlık günlerimde ziyaretime gelecek misin silivriye?
Lahana sarması yesem mi yemesem mi.
Yemesen brad pitt olacaksın sanki ye gitsin.
Uykum geldi aslında. Uyusam mı, uyumasam mı. Yoksa, Bi kahve yapıp içsem mi acaba, diye düşünüyorum..
Yok yav Brad mırad olmaktan değil kardeşime kalsın mı yoksa yudayım mı düşüncesiydi.

Sordum yemicem dedi birazdan yudarım.