bugün

reyting hamdinin canlandırdığı gazman serilerinde cengiz küçükayvazın oynadığı karakterin daimi repliği
ardından gelen klasik replik cümleleri:

-duydunuz mu bana ne dedi?
-sibop dediiiii!
-işte şimdi bittin sen!!
alternatif delirme repliği
niieeeee diiioonnn lluuaaannn sennnn ssibbooooooooooop!!! diye okunur.
yandaşı da begenemedin mi lem panyonço der
her duyduğumda sebepsiz olarak güldüğüm replik.
şemsi paşa pasajındaki sesi büzüşesicelerin saygıdeğer gazman abimize söylediği sözdür.
ellerin batman'ina superman'ine karşılık biz de kendi hallk kahramanımızı usta olduğumuz konuda çıkarmışız ve adına Gazman demişiz, bu kahramanımıza her bölümde gereksiz yere bağıran tipin nida ve hitap şeklidir.
zaga'ya çıkarmışlardı sanırsam cengiz küçükayvaz'ı, beyaz show da olabilir, orada bu repliği aynı tonlamayla tekrarlatmışlardı ve salon yıkılmıştı. o zamanlardan demiştim ben zaten, "bu halk bitmiş" diye...
necmi yapıcı ve cengiz küçükayvazın reyting hamdideki skeçlerden gazmanda sarfettikleri hoş söz. gazman bu iki kötü adamı eni sonu bir yerde kıstırır ve bu iki şirin adam gazmana kafa tutarken bağırırlar.
+ne diyonnnn lann senn sibooobbbb!!! - bunu söylerken cengiz küçükayvaz kafayı azer bülbülden daha fazla sallar ve necmi yapıcı da arkada değişik surat ifadeleri gösterir.
-ne bana mı dediniz? ben gazmanım. emekli, dul ve yetimin kahramanıyım !!
Durduk yerde insanın aklına gelen ünlem.
bir bakınızda okur okumaz beni çocukluğuma götüren cümle.*
gece gece bana nostalji yaptırmış olan gazman repliği. yerlere yattım be!

http://www.youtube.com/watch?v=Pp_fcIWrJJY direk 11:55 e sarın.
"bir hamdi alkan vardı ne oldu ona ? " sorusunu akla getiren unutulmaz repliktir.
benimde aklıma yarmagülü getirdiniz.

'memur ailenin asabi kızısın' derdi ablam bana.

doğumgünü hediyemde kelebekli sallanan bi taçdı. hey gidi günlerr kardişimm. *
unutulmaz bir komedi repliğiydi.
Özlenilen replik.
Eskiden televizyon güzel bir kutuydu.
Efsaneler ölmez,
görsel
sadece şekil değiştirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar