1. 1.
    beni krizlere sokmuş adamdır. lan anlamıyorum. kafayı yicem. belki adam o arada hayatın sırrını veriyor. la noliy:

http://alkislarlayasiyoru...gelebedasurte-eburge-usbe
    7 ... hosaftan anlayan esek
  2. 2.
    galiba futbol yorumu yapan adam. arada bir hal geliyo sadece kendinin anlayabildiği bir dili konuşuyo. beni yaran ise ciddi ciddi bir şeyler anlatmasıdır. acaba bu prgoramı yapanlar gizli bir tarikat mı. sadece kendi anladıkları bir dille konuşuyorlar ve izleyenleri şaşırtıyorlar.*
    4 ... malumat furus
  3. 3.
    geometri öğretmenim olur kendileri. anlamıyorum yahu zaten adamın ağzından cımbızla laf alıyoruz. mıy mıy mıy... en sevdiğim dersten soğudum vallahi.
    3 ... egzotikperininendemikbitkisi
  4. 4.
    o herkes onu anlıyor sanıyor sanırım yoksa insan susar bir ara der ki niçin bu insanlar hiç karşıt fikir sunmuyor konuşmuyor diye.
    2 ... suzan avci
  5. 5.
    kendisi ordu şoförler ve otomobilciler derneği başkanı hamdi ışıktır.orduspor sevdalısı kendisi.ordu yerel kanalı kanal 52 de spor programına katılıyor bazen.zaten meşhur videosu da o programlardan cıktı.
    2 -1 ... sscb salatasi
  6. 6.
    eski patronum kesinlikle içinden konuşmasana yahu sonra niye iş bitmedi diye kızarsın anlamıyorum ki seni ey insan.
    1 ... missingstars
  7. 7.
    coğrafya derslerini uyuyarak geçirmeme, sebep olan deneme sınavlarında coğrafya testini boş bırakmama neden olan coğrafya öğretmenimdir.
    ... the real ali
  8. 8.
    (bkz: çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor)
    ... hayatin anlamini arayan adam
  9. 9.
    şoförler derneği başkanını çıkartırsanız böyle konuşur.
    ... fatih1989
  10. 10.
    olayın hararetiyle hiçbir şey anlatamayan, fakat çok şey anlatmak isteyen abimizdir.

"herkes elini önüne koyacaklar, burda en azından üj bugudup inna enüp iddübüş ve şu bisıp nısınna buyla rızgını tekaşayapajak. hiçkimsenin boluspor üzerinde şey yapması şey değil; ya burda gerçek yönetimi gerekeni yapmış ama bundan sonra görev futbolcuların."
    2 ... warwick