1. 251.
    40 kilo civarı üzümden ne kadar pekmez çıkacak onu düşünüyorum. ilk deneyimim olacağı üzre, pekmezden de türevlerinden de hiç hoşlanmıyor olmama rağmen heyecanlıyım. rüştümü ispatlıycam gün itibarıyla ehe.
    1 -1 ... pied de poule
  2. 252.
    hangi şarkıyı dinlesem şimdi.
    1 ... emrah serbes sonunda t yok
  3. 253.
    Düşünüyorum da sürekli hayalini kurduğum şeylerin olmasını bekliyorum.yüzde 80 ihtimalle olmayacak hiçbiri. Ama uğraşıyorum çabalıyorum pes etmiyorum hiçbir zaman. Peki bu neyi değiştiriyor ki. olmayacak hayaller için uğraşmak artık aptallık gibi gelmeye başladı.
    Bazen de diyorum kendime bu zamana kadar kimin her istediği olmuş. Var mı böyle bir durum. Yok. Ee o zaman demek ki olmuyor olmayacak.
    Yaşamımdan memnun olmasam nankörlük olur. Kaderime razı olacağım tabii ki. Allahtan istedik olmuyorsa surat yapacak değilim. Yazılanı yaşamaya devam.
    Arv.
    ... nicktator
  4. 254.
    güzel şeyler bir anda gelebiliyor. bünye alışık değilse hata verebiliyorsun.
    3 yıl önce yeni mezunken, bir muhasebe firmasında işe girdim. işçiye ihtiyaçları yoktu üstelik. bir altı ay ara verdim, yurtdışına çıkmıştım. döndüğümde tekrar çağırdılar, 3 ay önce yine aynı yerde işe başladım. bu sefer çıkmak yok dediler, evlensen bile çıkamazsın gibisinden konuştular.
    bu hafta 3 tane farklı yerden iş teklifi aldım. hiçbir şey yapmamama rağmen. hepsini reddettim. sadece vefa borcundan.
    aklım diğer ihtimallerde kaldı, daha iyi bir hayatı reddettiğime eminim. ama buradan çıkarsam insanları yüzüstü bırakmış olacak gibiyim.

hayatımda değişik şeyler oluyor. sanki bunların altında kalıyormuşum gibi. güzel şeyleri elimin tersiyle mi itiyorum bilemiyorum.
    -1 ... lupinus
  5. 255.
    Daha az düşünebilmeyi, düşüncelerden kurtulmayı. Issızlığın etkisinden çıkabilmeyi..
    ... sexialp
  6. 256.
    Uludağ sözlük olmasa nasıl zaman geçirecekmişim amk.
    ... fikri firar 2
  7. 257.
    2012'de karşıma çıkan burslu amerika yüksek lisansını değerlendirmiş olsaydım keşke.
    ... binbasi warren demargue
  8. 258.
    geleceği ekonomi ne olacak, pandemi ne zaman biter vb.
    ... minmimeranim
  9. 259.
    ne düşünüyorsun
    ... neredesinulankerkenez
  10. 260.
    eski bir okul arkadasimi
    herkes evleniyor birer birer a dostlar.
    2 ... birkediannesi