1. 1.
  (bkz: burkuk surat)

  yıllar önceydi gey kardeşlerim.

  sol bir sevgilim vardı, adı seçil. sırf bu yüzden onu seçmiştim, az suratsızdı ama iri memeleri, diri poposu bu açığını kapatmaya yetiyor hatta artıyordu. yine bir gün buluşmak için sözleştik.

  evinden almaya gittim buluşacağımız gün, zile bastım babası çıktı "baba benim" dedim, "bir saniye çocuğum seçil'e haber vereyim" dedi, kral adamdı seçilin babası. atatürklü türk bayrağını astığı balkonda her akşam kaçak rakı içerdi.

  geçenlerde duydum sirozdan ölmüş. ışıklar içinde uyusun. neyse, seçil geldi sonra tabi yine suratı aşure gibi. "sana bir sürbrizim var bebeyim" dedim ama, oralı olmadı. normal şartlarda kapris çekecek biri değilim lakin, mini kot şort ve askılı bluz kombini aklımı başımdan almıştı.

  umursamazlıktan gelip yobaz yeşili corolla'mın kontağına bastım. "direkt yazlığa mı gitsek acaba, yoksa önce birkaç kadeh içsek mi" diye düşünürken seçil, "sana bir şey sormak istiyorum" dedi. "söyle bebeyim" dedim.

  "neden ben" deyince, "aha y*rrağı yedik" diye geçirdim içimden. "çok güzelsin bebeyim" dedim tatmin olmadı. "tendon bağlarına hastayım" dedim sinerjik bir ortam yaratmak için ama, iyice buz kesti. halbuki o yıllarda yapılabilecek en favori espriydi bu. (yıl 1998)

  "espri mi bu şimdi" demesi ise bardağı taşırmıştı. benim de bir gururum vardı, bir am için bu kadar incinmek, dışlanmak, ezilmek benim gibi bir erkeğe yakışmazdı. "ne lan bu surat amına koduum, sabahtan beri yapmadığım maymunluk kalmadı, sırf yüzün gülsün diye" diyerek bağırdım.

  korktu bu, sonra "hayır bebeyim espri süperdi dumur olduğum için tepki gösteremedim" falan deyince ben iyice zıvanadan çıktım. aniden el frenini asılıp yobaz yeşili corolla' mı sahil yolunun ortasında enine çekip trafiği kapattım. aldım bu suratsızı elime başladım tokatlamaya. ama nası tokatlıyorum.

  tam havaalanının yanındayız. o sırada kalkışa geçen uçağın pilotu bile, "ulan helal olsun harbi delikanlı adamışsın" diye seslendi kelebek camını açıp. trafik kitlendi tabi, kornalar falan "hepinizin amk ulanğn" diye bağırdım lakin, hırsımı alamamıştım.

  o sinirle evin yolunu tutup vhs porno kaseti alıp izledim. bütün gece hemde. aklıma geldikçe elim ayağım titriyor hala.
  1 -5 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 2. 2.
  Yahu biri gerçeği söylesin kız mı bu uuser ya ona göre...
  2 ... templier
 3. 3.
  o üzüm gibi gözler, nar gibi dudaklar karşısında erimenin dayanılmaz sonucudur.
  2 ... nardaninciler