1. 1.
  sözde kürdistan'ın başbakanı, mesut barzani'nin yeğeni neçirvan barzani'nin halihazırda habur'da devam eden tatbikata gönderme yaparak türkiye'ye yaptığı tehdittir.

  bakın daha referandumun üzerinden 48 saat geçmedi henüz.
  adamlar tehdit ediyor.

  --spoiler--
  neçirvan barzani; "Tatbikatın sınırlarımızın içine getirileceğine inanmıyorum. Ancak bu tarafa geçmeyi düşünürse kesinlikle buna karşı tavrımız olacaktır. Ancak böyle bir şey olacağını beklemiyor ve zannetmiyorum" ifadelerini kullandı.
  --spoiler--

  http://www.haber7.com/dis...aniden-turkiye-aciklamasi

  bakın tekrar ediyorum, henüz 48 saat oldu.

  bunlara rahat nefes alma şansı tanıdığımız her saat küstahlıkları daha da artacaktır.
  4 -3 ... tengir budun
 2. 2.
  sınırda tatbikat yapmakta tehdittir.
  2 -2 ... erectov
 3. 3.
  Boş tehditdir. AKP yi sevmem ama ekonomisi olmayan ülkenin pek bir halt yapamayacağını onlar da biliyor. Bu yüzen bu kadar üzerlerine gidiyorlar.

  Rafinelileri vurmak 5 dakika.
  3 ... n dakota
 4. 4.
  Ve bir diğer tehdit;

  Türkiye birkaç bin Türkmen için Kerkük'e müdahale ederse, bende Türkiye de yaşayan 30 milyon k*rt için Diyarbakır'a müdahale ederim.Bu hakkı kendimde görüyorum!

  Hakmış!

  Serrefffsizzz!!!!
  3 -1 ... kuresel ikinma 2
 5. 5.
  it ürür kervan yürür derler bizimkiler, bakalım sonu nereye varacak.
  1 ... id est
 6. 6.
  Bu barzo bile biliyor oraya giremez bu hükümet çünkü ekonomi zaten tirt bide petrol krizi ve kuzey iraka giden ihracat olayi var.
  Iki hirlasma olur sonra gene kankacilik.
  Türkiyenin bölgede 15 senedir caydirici gücü kalmadi.
  2 ... karton toplayan cocuk
 7. 7.
  Tehdidi dillendiren o olsa da tehdidin sahibi onun kadar aciz değildir.
  2 ... aalper
 8. 8.
  Erdoğan ve AKP sayesinde " kürdüm" diyebilenlerin gotlerinin kalkması durumudur. Erdoğan siyasetinin en sevdiğim tarafı bu zaten. Vicdanların rahat etmesi. Bu ülke de 15 yıl öncesine kadar kimse " ben kürdüm, alevi yim" diyemiyordu. Erdoğan siyaseti Alevi ye Aleviliğini, Kürde Kürtlüğünü iade etti. Asimilasyonu kaldırdı.
  E şu anda Alevi nin ve Kurdun gözünde bir numaralı düşman kim? Tabi ki Erdoğan.

  Erdoğan, Barzani ve adamlarını aşağılamadı. Onlara her zaman kucağını açtı. Peki ya sonuç? Maalesef ihanetle noktalandı. E bu saatten sonra yapılacak her türlü operasyonda artık vicdanımız rahat.

  Lakin, Kuzey Irak referandumunda " evet" oyu verdiği halde, oraların karışması durumunda, ailesini de alıp Türkiye ye gelmeyi planlayan orospu çocuklarını sınırdan içeri almasınlar. O piçleri içeri alırlarsa şahsen bir daha ak partiye oy vermem.
  -1 ... malazgirt40