bugün

büyük yalan.

neşet baba bir ustaddır.
düğün sanatcisi oynatir. neşet baba ağlatir, güldürür, eglendirir, sigara yaktirir, hayati ogretir. senin ne haddine bunlari soylemek be
o sebeple dinlerken kulaklarım uzaya çıkıyor zaten.
basit bir müzik kulağı olan basit yazarın beyanıdır. sen çalsana dıttırı dıttırı.
http://inciswf.com/1931incir4049453.swf
Keşke zeka seviyelerine göre sözlük de yazar olunsa dediğim başlıktır. Değil NEŞET BABA ile ilgili bir yorumda bulunmak bundan sonra ismini telaffuz etme bile. Hadi çevrende ki insanlara saygın yok kendine de mi saygın yok be ağır küfür yersin sırf bu başlık yüzünden.Sen kesin şu ergen grubunun doğru mu yazıyorum bilmiyorum ama "one direction" grubunun fanı falan olup burada boş beyninle laf kalabalığı yapıyorsun. Başlık açmak senin gibi bir boş kafa için bile anlamsız. Çabanı takdir ettim doğrusu.
(bkz: Cahildim dünyanın rengine kandım ile uğurluyorum seni.)
Ciddiye alınmayavak troll sözleridir. Zaten çoğunun ya aklı ya da gönlü yetmez neşet babanın dediklerine.
Cahilliğine veriyorum fazla üzerine varmıyorum kuzum. Neşet baba bu dediklerini duysaydı emin ol güler geçerdi. sanatçı yüce gönüllüdür. Gönül vermiş, gönül almış tır o adamdır.

Bir gönüle girmedinse, sevip sevip yanmadınsa sen bizi anlayaman kardaş.
Neşet ertaş dünya çapında bir degerdir tabi anlayana.
Bu başlığı açan, nasıl bir zavallıdır, denilir.

Sözlerdeki derinliği anlayamayan zavallı!..
aynısını 2 bin liraya tutabilirsin dediğin adam düğünlere bedava geliyordu. onu büyük yapanda oydu saygısızca fikirlerini kendine sakla.
doğrudur.abartılmış olduğunu düşünüyorum hiç öyle etkilenmedim.
oynamak istediğinde yanıma gel pilleri bende dedittiren başlık.
görsel
bu kadar troll yeter dağıl artık.
ne gereksiz insanlar var ülkenin yarısı keserim diyorum, işte böylelerini ilk fırsatta yok etmek lazım ki ülke rahat nefes alsın.
düğünlerde çalması, düğün çalgıcısı olduğu anlamına geliyorsa, doğrudur.
ibne senden benden çok seviyordur.
sarkılarında bizim sevdalarımız hayal kırıklıklarımızı en iyi anlatan sevincimize ortak olan biri dügün çalıgıcısı olsa bile ben onu dinlerim o zaten halktan biri oldugunu her fırsatta dile getiriri.
okumak cehaleti alır eşşeklik baki kalır.
Yürü git lan dışarda top oyna sen sıpa.
görsel
Neşet ertaşın bilmediği gayrı resmi çocuğunun tespiti.
senin düğün çalgıcısı dediğin insan bir halk ozanıdır. tabi bunu bazı insanların bilmesi imkansız, beyin yok çünkü.
insanlar kendini bilebilseydi,
Dünyada haksızlık kavga olmazdı.
insan doğan yine insan ölseydi,
Belki de dünyada hayvan kalmazdı.

Neşet ERTAŞ
ömrü hayatı boyunca neşet ertaş dinlememiş, dinlediyse de anlamamış kişinin düşüncesi.

neşet ertaş bunları duysa garibim düğün de bizim derdi.