bugün

2000'lerin malum parti sıkı savunucusu ve her daim dincilerden nasiplenmiş köşe yazarı ılıcak'ın seks videoları/özeli ortaya yayılarak toplum önünde zor duruma düşürülen g. özçelik için "su testisi su yolunda kırılır." ibaresini kullanmasıdır.

gamze özçelik bugün son model süslüman, 10 yıldan fazla süredir dini istismar gerçekleştiren bir simsar. sibel üresin, fadime şahin vs. gibileriyle benzer karaktere sahip tiptipgillerden. eski kaşar, kabuklu fıstık örneği.
nazlı ılıcak ise halihazırda son yıllarda yaşına göre hayli zor zamanlar geçirmiş, hayatının son çeyreğinde yıllarca şakşak tuttuğu iktidar tarafından hapse tıkılmış, artık kimsenin yüzüne bakmayacağı bir düşmüş gazeteci, ibretlik bir vaka örneği, bir zavallı.
Netice olarak ikiside birbirinden itici/antipatik ve mide bulandırıcı gereksizler.
(bkz: al birini vur ötekine)
10 yılda saflar değişmiş.
artık siyasi yazamaz

haci efendisini de övemez

armudun sapı

üzümün çöpü.
Herşeyden önce, insan neydim noldum dememeli, ne olacağım demeli. Yani benim sonum ne olacak acaba? O zaman başkaları hakkındaki düşünceleri insaf sınırında olur. Kul şaşar beşer. Hata insana mahsus. Eminlik ise yok hayatta. Tehlikeli işlere açık herkes. Heran ayak kayabilir. işte o zaman başkalarında eleştirip yargıladığımız hallerin bizim de başımıza gelmesi ihtimali söz konusu olabilir allah korusun. Yani konuşurken dikkat etmek lazım. Kınamamak lazım insanları. Çünkü hayat tuzaklarla dolu. Hele ki herkes nefis sahibi ise. insan mükerremdir. Değerlidir. Kıymetlidir. Yapıp ettikleri sayesinde ya bu değerini muhafaza eder yada değerini kaybeder. Aslında ve özünde çirkin değildir. Çirkin işleri terkettiğinde cenabı hakkın nazarında yine değer bulacaktır. Ama ne hikmetse toplum nazarında bir türlü o değeri haketmez. Allah affeder de insanlar affetmez. Bazılarının da başına pişmiş tavuğun başına gelmedik kalmadığı gibi herşey gelir, ama yine akıllanmaz diline sahip olamaz yine insanlarla uğraşıp durur. Milletin günahını yüklenir kendi günahları yetmiyormuş gibi. Acaiptir insanoğlu. Kendi gözündeki merteği (sopayı) görmez, elalemin gözündeki çöpe laf söyler.
güncel Önemli Başlıklar