1. 1.
    cumhurbaşkanı adayımızdır;

herkesin gönlüne göredir kendisi.
    hem başörtü yasağına karşıdır,
    hem başı açıktır,
    hem laikliği savunur,
    hem inançlara saygı gösterilmesini ister,
    hem kadındır,
    hem hukukçudur,
    hem gazetecidir,
    hem demokrattır,
    hem cumhuriyetçidir.

(bkz: daha ne istiyorsunuz)

Edit: cok gencmisiz, cok yanlis dusunmusuz. Very sorry.
    25 -75 ... azorka
  2. 2.
    oğluna popçu gelin almış son model muhafazakar... *
    14 ... r@t@t@
  3. 3.
    kardeşi ömer çavuşoğlu, başka söze gerek var mı? ama ben anne-babayı çok merak ediyorum.
    16 -1 ... tanrının kadın yüzü
  4. 4.
    (bkz: ilicak)
    -2 ... posion
  5. 5.
    mehmet ali ılıcak'ın annesi, şarkıcı meyra'nın kayınvalidesi.
    4 ... scarlet
  6. 6.
    dun gece itibariyle, c.baskani ve tsk'nin irtica vardir uyarisina "ama bakin abd buyukelcisine o boyle bisi yok bu kakafoniden baska bisi degildir diyor" diyerek, iktidari savunmak adina tc devletinin en saygin 2 kurumunun gorusune karsi abd buyukelcisinin sozlerini hatirlatiyor.* Zannimca kendisi tc yi amerikan somurgesi, bay wilson u da somurge valisi zannetmekte.
    10 -2 ... ayseciginalpellayadoyduguan
  7. 7.
    inanmıyorum ya az önce star tv'de tuncay özkan'la girdiği ağız dalaşında dürüstlükten bahsetmiştir. *
    16 -5 ... bohemian rhapsody
  8. 8.
    ılıcaklar'ın nazlısı.

(bkz: ılıcaklar ın tercümanı)
    4 -1 ... impayatoy
  9. 9.
    (bkz: ali kemal)
    2 ... hayirdirinsallah
  10. 10.
    Vaktiyle Fazilet Partisinden milletvekili seçilen Merve Kavakçıyı türbanıyla tutup yemin ettirmek üzere meclis kürsüsüne getiren fethullahçı şahıs.Son etapta Merve Kavakçı ve kendisi kapatılan Fazilet partisi nedeniyle avrupa mahkemelerinde haklarını aramışlar neticesinde sadece avuçlarını yalamışlardır..Konulan 5 yıl süreli siyaset yasakları diğer cezalara göre orantısız bulunmuş ancak haklılık payı "cumhuriyet rejimine şeriaatçıların tehditi " olduğu gerçeğiyle kabul edilmiştir.
    7 -3 ... nekrofili