bugün

futbolu çok iyi oynayıp basketbolda şaheserler yaratan bir arkadaşımız olması biraz garip tabi.

-futbolda baya iyisin he.
-sen beni teniste gör bi de.
-he ne? nasıl
-güreşte birinciliğim var.

neyse gençtir hoşgelmiştir. iyi yazmalar ve iyi vakit geçirmeler sözlükte.
söylemleri doğrultusunda cemaat evinde bulunması muhtemel kişidir. hoş geldin mübarek.
derslerine gayet de güzel çalışan yazar.

annem babam ahfta sonları yarımşar saat bilgisayara geçmeme izin veriyo ama ben 1 saat geçiyorum hiç anlamıyorlar ya. ehehehe.
feykim silebilirsiniz.
zararsız bir troll sanırım. kardeşimle yaşıt olmasından mütevellit buna her sinir olduğumda kardeşime tekme tokat dalacağım. maksat deşarj olmak.
#21443803 Kafamda 'Zall koş sözlüğe mahallenin çocukları girmiş.' ve türevleri cümleler oluşmasına sebep olan yazar. Ne güzel kafan varmış delikanlı güle güle kullan. He geceleri yatmadan 1 bardak süt unutma.*
fake olduğu çok bariz yazar kişisi. gerçek olamaz dimi?
--spoiler--
mayki batuhanı da yazar yapsana buraya. o da gelsin la. tek kişiyle format sikmek zevkli değil. grup takılın. modlar sever kalabalığı.
--spoiler--
(bkz: liseli dedik bildigin ilkokul terk cikti)
Piç erkek olması gereken yazar sen ne kadar serseri Batuhan o kadar efendi olursa Elif in sana gelme ihtimali daha fazla. Nacizane tavsiye.
10. Nesil yazar

Hoş gelmiş diyelim
(bkz: liseliye razıyız ilköğretimleri bari almayın).
hoş gelmiş yeni bir yazar yeğen. annesi anneannesine gittiğinde hazır evde yalnız kalmışken yapılması gereken bi dolu egzantirik, egzotik, adrenalin dolu, testosteron dolu, heyecanlı, pazu geliştirici, stres attırıcı* varken sözlükte dört nala gezmeyi tercih etmiştir kendileri.

iddia ediyorum bu sözlükte takıla takıla ulaşacağı nokta muro çeto yıldırım triosu'ndaki yıldırım olur.
inşaata sıçıp kıçını izocam'a silenlerden. hoşgeldin kahraman çırak.
stajyer boru döşeyicidir efenim.
trollüğe yemin eden über kaliteli yazar. başlığımın altındaki diğer 23 entry i görmemeniz rica olunur.
(bkz: run nazım hikmet run)
nickini çok beğendiğim yazar.
gereksiz bir kemoş yazar.
(bkz: #21560275) ithafen

yat yarın okul var.
tesisatci ciragi nickli yazardır. nickini değiştirmiş ve trollüğe yemin etmiştir.
(bkz: nazım hikmet ran)
edit: yazarmış.
smileyları pek seven yazar. hatta bazen entrylerinde dahi kullanır fakat bir süre sonra entryi imha eder. çocuk çoluğun karışmasına gerek yok aminüm.
sözlük formatından bi haber yazarlar tarafından istilaya uğrayan yazar.

--spoiler--
not: kim bu nazım hikmet run? dedigim yazar.
--spoiler--

-dedigim yazar.- sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.

-dedigim- entry sözlük formatına aykırı. dediğim/dedirten tipi söylemler entrylerde yer almamalı.
Bkz. Kofi anan.
Bu kadar yaratıcı bi nicke sahip olan yazar.

Kahkaha artırmıştir. Teşekkür ederiz.
güncel Önemli Başlıklar