bugün

oturduğum yere 10 15 km uzaklıkta bir yer.
gavurun şeyi gibi şey eder

öyle de şeydir.
zamanında çok eleştirsemde artık seviyorum. Bunu şuan gerçekten diyebiliyorum. Çünkü yıllar sonra arkamı dönüp baktığımda göreceğim tek şey özlem ve özgürlük olacak. Keşke üç sene öncesine geri dönüp tekrardan yaşasam. Keşke bir zaman aralığında sıkışıp tekrar tekrar bu üç seneyi yaşasam. Yaşadığım çoğu duyguya ve olgunlasmama tanıklık eden bu şehir yaşanmışlıklar içerir.
denizli'den gelirken trafik lambalarıyla insanı hayattan bezdiren ilçe.
görsel
Çok değişik bir otogarı var.
Gündüz sıcaktan bayıltan ama sabaha doğru saat 5/6 gibi soğuktan tır tir titreten,inciri ve dağlarındaki zeytinleriyle meşhur sıcak samimi insanların olduğu aydın ilçesidir.
aydın'ın ve türkiye'nin en güzel ilçelerinden biridir.

memleketim denizli'den 1 saatte rahatlıkla gidilebilir, bir kaç kez gittim, sakindir, güzeldir.

milli mücadele esnasında ön plana çıkmış, kongre yapılmıştır.

tarımın ön plana çıktığını belirtebiliriz, bir de şimdi baktım bir tür tatlı içeçek olarak kar helvası varmış, hanımla selçuk'ta arkadaşın düğününe giderken belki uğrayıp biraz gezip deneyebiliriz..
Bence efsane bir yer. Kuaförler sokağı tarafları güzel. Köy kahvaltıları güzel. Ben çok beğendim açıkçası.
Hayatımda 1 sefer bulunduğum ve umarım bir daha bulunmayacağım yer. güzel küçük bir yer, insanı sıcak ama havası daha da sıcak. Yani benim için bir saunanın içinde kalmak gibiydi orada kalmak.
Küçücük yer denilen ilçe türkiyedeki en büyük ilçelerdendir. Pidesi ünlüdür.
Pide yersin bol bol.
kuzenimin maliye okuduğu yer.
bozdoğana giderken yol üstünde kalır. pidesi gerçekten muazzamdır.
Eski manitamın oturduğu yer. Anasıyla tanışmaya falan gitmiştim. Oturur kahve içersin, güzel cafeler vardır. avm için merkeze gitmen gerekir. Yani bi numarası yok ama istanbul'da da yaşasan zaten yaptığın şey bi yerlerde oturup kahve içmek, avm gezmek. Ben beğenmiştim havası falan çok güzel ama atraksiyon ararsan sıkılırsın.
aydın ile denizli'nin tam ortasında bulunan, gelişmiş, pidesi meşhur olan, aydın'ın şirin ilçesi.
bildiğim kadarıyla halkının aydınlı değil nazillili olduğu ilçe. yıllardır il olmayı bekler durur.
(bkz: uzun çarşı)

Çocukluğum, ilkgençliğim.
aydın'ın denizli yolu üzerinde bulunan gelişmiş ilçesi.
Ne çok trafik lambası var otoban bitse de hiç girmesem buraya.
Ben akhisarda doğup büyümüş biriyim daha sonra üniyi Ege’de okudum ve şimdilerde bir geçiş süreci için yerleşmeye ihtiyac duyacağım akhisara benzer ama buradan uzak bir ilçe olabilir işte böyle bir ihtiyaç hasıl olursa listemin en başında yer alan şehir burasıdır üniversitede de üç birbirinden güzel kız arkadaşım olmuştu buradan zannediyorum ki kızları da içli dışlı güzeller e pidesi de iyi yeterli benim için.
aydın - denizli arasındaki seyahatlerde yolun yarısının bittiğini gösteren aydın ilçesi.
güncel Önemli Başlıklar