1. 1.
  nazilli'nin en iyi liselerinden biridir. üniversite sınavında 99 öss dil birincisi ve daha birçok türkiye dereceleri çıkarmış, verdiği dil eğitiminin kalitesiyle bilinen lisedir. bir de her bayram, tören, mezuniyet, etkinlikte zorla okutulan bir marşa sahiptir. sözlerinin bir kısmı:

  "anadolu lisesi hey
  başarının simgesi
  nazilli'nin güneşi
  anadolu lisesi"
  ... oylumunelumune
 2. 2.
  sevgili okulumun marsini gorunce istem disi olarak tamamlama ihtiyaci duydum.okulumuz musik ogretmenlerinden birinin besteledigi rivayet edilir ama hangisi bilemicem.
  "bir tarihtir adımız
  yabancı dil sanatımız
  sevgi dolu yuvamız
  yaşa anadolu lisesi
  anadolu lisesi hey
  başarının simgesi
  nazilli'nin güneşi
  anadolu lisesi
  imrendirir herkesi
  ingilizce türkçesi
  nazilli'nin gür sesi
  yaşa anadolu lisesi"
  ... ms.viking
 3. 3.
  pek degerli ve kaliteli ingilizce ogretmenlerine(misal;Nurettin Mutlu,Meral Akyavas) sahiptir ve dil alanindaki basarilariyla kendinden hep ovguyle bahsettirmistir.
  1 ... ms.viking
 4. 4.
  kısaca nal denebilir.yalnız maçlarda nal diye bağırmak okul öğrencilerini komplekse sokabilir...
  ... sipermanevra
 5. 5.
  1992-1997 yil araligini iceren, hayatimin bir bolumunu kapsyan, o donemler kaliteli ogretmen kadrosuna sahip lise. Nevzat Akar diye bir din hocasi var hatrimda ama evlere senlik. Bir de Nazilli icinde salvar giyen bir hoca vardi sanirim adi Ali idi.
  ... raknerak
 6. 6.
  dogusunda arslanlı cayı , batısında toprak futfol sahası, kuzeyinde deli amca ve manyak torununun bahçeli evi*, güneyinde devlet demir yolları hattı bulunan stratejik öneme sahip okul.
  benim zamanımda konuskan bir müdür olan oktay tanrıöver vardı. bir de müdür bas muavini arslan seyhun. bahri pazar da ayrı bir baslık konusu... ama bence en unutulmazları nevzat akar, ali bozan, hasan hüseyin pınar, kemal özdemir' di. hepsi de birbirinden deliydi.
  ... naznaz
 7. 7.
  yıl 2009 itibariyle halen başında oktay tanrıöver aslan seyhun ve bahri pazar 3lüsünün bulunduğu; ayhan gül, hasan devşinmiş gibi çok saygın ve kaliteli edebiyatçıları barındıran mezunu olduğum sıcacık okuldur. ayrıca her yılda össde başarılara imza atan bölgenin en iyi okullarından biridir. dünyanın en güzel, en sıcak lisesidr muhtemelen...
  -1 ... zaga1905
 8. 8.
  hocalarını görüp biri bunları durdursun dediğim fenalardaki okul.iyidir güzeldir kendileri..
  ... keditestisleriyleoynayanfare
 9. 9.
  bir zamanların meşhur anadolu lisesi.
  ... vensoci
 10. 10.
  2010 senesinde mezun olduğum okuldur. özellikle dönemindeki hoca kadrosunu pek bir sevmişimdir. o sene başarılıydı, hatta 2011 mezunları daha da bir fenaydı. gerisini pek bilemem.
  1 ... retzius