bugün

Evet canlar içimizden herhangi biri hergün topluma karışıyoruz insanların içine çıkıyoruz kimimiz geziyoruz eğleniyoruz kimimiz çalışıyoruz uğraşıyoruz ufak tefek zevklerimiz hepimizin var ve yüzük olsun saat olsun vb. geçenlerde bir nazi mühür yüzüğü almıştım ve dışarı bu yüzüğü takarak çıkınca insanların tepkisi acaba ne olur diye düşündüm bu üzerindeki svastikayı onlar ne sanıyor acaba diye ? neyseki çıktım ve belli bir süre unutmuşum bu hadiseyi birden bi omuz yedim ne olduğumu şaşırdım sanırım yahudi idi pezevenk omuz attı baktı ki ilerde polis var yusuf yusuf etti kendi yoluna gitti ne yani simdi ben bu olayı anlamıyorum nazi yüzüğü takan nazi mi oluyor ? peki haç takan herkes hristiyan veya papaz mı olabiliyor ? eline her kuran alan müslüman mı oluyor evet diyorsanı amerikada kuranı yakmak için eline alanlarıda müslüman etmiş olursunuz. toplumumuz kendini aşmalı bazı olaylarda ilerlemeli kanımca. dolmuştaki amcalar bile ters ters baktılar bana sanki anasını satiyim pkklıyım gibi bakıyorlar ulan bu yahudiler ellerinde olsa götünüzden kan alırlar. bu arada her nazi yüzüğü takan nazi değil ama ben olmak isterdim sırf yahudilerin beni bu şekilde çok seveceğini bildiğim için.
işte bu ve buna benzer yüzükleri takmaktır.

görsel