1. 1.
  özellikle orta rütbeli bir ss'in karizmasıdır. aldığı emri canı pahasına yerine getirecek, kararlı ve mükemmel giyimli (bkz: hugo boss un nazi üniformaları) bir erkekten daha çekici ne olabilir ki ?

  not: erkek

  not2: nazileri sevmem fakat yaptıklarına , inandıklarına saygım var.
  nazi karizması

  allah aşkına şu adamın karizmatik olmadığını iddia edebilir misiniz ? tıraşı, duruşu, bakışı, jilet gibi ulan.

  fotoğraf çöküş filmindendir. filmi de ayrıca tavsiye ederim.
  8 -3 ... biralextenfazlasi
 2. 2.
  ss subaylari na selam ederim =) gece gece yapmayın şöyle şeyler

  nazi karizması
  10 -1 ... disturbing charm
 3. 3.
  ülkesinin üzerinde düşman devletlerin bayrakları dalgalanırken yerle bir olacaktır:

  nazi karizması
  5 -4 ... natasha romanoff
 4. 4.
  nazi karizması
  (bkz: morituri)
  (bkz: marlon brando)
  5 ... odysseus
 5. 5.
  nazi karizması
  4 -5 ... corduene
 6. 6.
  üniformalarindan, aşırı havalı saç traşlarindan (alman traşı) ve alman erkeklerinin fiziksel olarak kusursuz erkek modeline yakın olmasından kaynaklıdır. başka bir numaraları yoktur zaten nazilerin.
  6 -2 ... revy
 7. 7.
  kendi kültürünü üst görüp bunu ırk tanımına çeken ve kendinden olmayan herkesi aşağı gören bir anlayışı karizma üzerinden ifade etmek ancak bizim milliyetçi salaklara özgü olurdu zaten. adamlar geni bozuyor diye kendi içinde eşcinsel, engelli insanları bile öldürdü lan. sırf daha iyi genetik özellik olsun diye. ha baktığın zaman bu mantıklı olsa da vahşi bir yöntemdir. sonuçta genetik bilimi ilerliyor ve biz onları kimseyi öldürmeden ortadan kaldırabilecek kıvama geleceğiz ilerde. hal böyle olunca morfolojik çıkarımdan bir üst alt mevzusunda gitmek gerçekten yersizdir.
  ayrıca her ne kadar hümanist antropologlar inkar etse de kültürlerin üst alt mevzusu vardır ve gelişmiş kültürler ilkel kültürlerden üstündür fakat bu insanın çabasının ürünüdür, ırkı bir gelişmişliğin değil. nitekim bazı milletler belli dönemlerde kendini geliştirerek güçlü kültürler kurarken daha sonra gerileyerek çağ dışı bir hal almıştır. ee gen aynı gen, morfolojik özellik de aynı, değişen ne? değişen insan, kendini geliştirmeyen tembel hali. yoksa genetik bir kazanım kültürü üstün yapmaz, çaba, emek ve gelişmeye duyulan azim toplumu üstün yapar. bu da etnomerkezciliği doğuruyor hümanistler buna da karşı ama gidip kimse beni antik yunan kültürüyle göçebe yaşayan bir vandal kültürünün aynı derecede gelişmiş olduğuna inandırmaz.
  7 -8 ... allah yok din yalan
 8. 8.
  Yahudi yakmaktan kaynaklanır.
  vayy gene yakıyorsun kardeşim lafı da esasında nazi askerleri arasındaki ırkçı bir şakadan ibarettir.
  1 ... urahara kisuke
 9. 9.
  nazi karizması

  Evet doğru.
  7 -1 ... fizulislermuduru
 10. 10.
  Hitlerde olmayan karizmadır.
  4 -1 ... erbolatbatur