Herif ülkenin yarısından iyi ve düzgün türkçe konuşuyor.
bugün beşiktaş'a karşı muhteşem bir futbol sergileyen antalyaspor'lu sağ bek oyuncu.
Antalyaspor'da forma giyen Nazım Sangare, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in daha önce yaptığı açıklamasında Türk olduğunu bilmediği yönündeki ifadelerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:
"ilk önce teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok gurur duyuyorum. Hoca benim Türk olduğumu ilk önce bilmiyordu, onu anlıyorum. Ben de kendimi ilk defa görsem Türk olduğumu düşünmem. Tam Türk tipim yok. Onu anlıyorum. Yine de çok güzel oldu benim için. Antalyaspor'da iyi sezon geçirdim. Burada hoca ile görüştük. Çok gurur duyuyorum. seçildiğim için çok teşekkür ediyorum."
tipi Real Madridli marceloya benziyor amk...
görsel
iyi transfer.
Bu sene transferin açık ara en iyi takımı Fenerbahçe’ye gelmiş sağ bek. Bek rotasyonuna bak sağ bek Gökhan gönül nazım sol bek Caner novak. Vay arkadaş 3 forvetle iş fena. Evet.
hayırlı olsun fenerbahçemize.
Sikimsonik bir fener transferi daha
Bizim Omar abdullae onu ters çevirir düz siker...
Harika transfer. Gökhan'dan sonraki sağ bek'i uzun yıllar götürecek adamdır sangare. Bekler ve rotasyonlar süper bu sene. 1 as, 1 iyi yedek santraforla bu iş yürür bu yıl.
Tüm avrupada açık ara yılın en iyi transferidir.

Şişirmeye devam.
görsel
pelkas'tan sonra fenerbahçe'nin 2020 yazında yaptığı en verimli 2.transfer.

milli takımda beğenmemiştim ama 2 aydır gayet iyi oynuyor.
Dün geride iyi, hücumda yetersizdi. Anadolu takımı topçusu neticede.
derbinin iyilerindendi onyekuruyu iyi durdurdu. bir jailson ve tisserand değildir.
kim bulup getirdiyse elini öpmek lazım. kanadı otoban yaptı resmen.
Bu da fenerin tarık çamdal ı oldu.
Oha ya halen fenerbahçe'de miymiş bu?

Anadolu'dan topçu almayacaksın. 15 yıldır dilimizde tüy bitti. Ben fenerbahçeli değilim lakin bu sikik futbolcunun oynayacağı oyun, vereceği katkı kadar altyapıda 5 tane genç futbolcu adayı vardır fener'in.

isminde meymenet yok ki ak. Nazım sangare diye topçu mu olur.
Ali koç: Annesi Türk. Öyle olunca göndermiyorsun da.
yedek kalecilerden çok kıskandığım bir şey varsa o da bu adam. hiç bir çaba, efor sarf etmeden 6 milyon euro sövüşleyecek fenerbahçemden önümüzde ki yıla kadar. düşündükçe deliriyorum delirdikçe çıldırıyorum. bu gün mesai yaptım 10 paket sigara parası çıktı diye takla attım. akşam eve geldim şu lavuk ne kadar alıyor diye baktım. kendimi tokatlaya tokatlaya takla attım. neden futbolcu olmadım ki ben..
Fenerbahçe: "2023-2024 sezonu yapılanmasına devam edilen Futbol A Takımımızın oyuncusu Nazım Sangare ile sözleşmemiz karşılıklı anlaşma ile sona erdirilmiştir."
bitmiştir. yıllardır oynamıyordu zaten.

baya hızlıydı sanki tam hatırlamıyorum ama.
güncel Önemli Başlıklar