bugün

(bkz: running with poetries)**
(#8677467)
siz toprak altında derin uykudayken
düşmanı çağırdılar,

satıldık, uyanın!
Biz toprak üstünde derin uykulardayız,
kalkıp uyandırın bizi!

(bkz: nazım hikmet ran)
(bkz: run to the hills)

yazarla dalga geçmiyorum, espri mespri de yapmıyorum. bi' ayar vermeyin arkadaş.
(bkz: özdemir asdf)
liseli ergenlerin bile yapmayacağı derecede kötü espri anlayışına sahip yazar başlığı.
yavan espri arayışlarının güncel örneklerinden bir olan düzeysiz hede.

(bkz: düzeysiz başlık ve entryler)
(bkz: run nazım run)

nazım hikmet run kimdir bilmiyorum ama bir de nazım hikmet ran vardı.
(bkz: yavan mizah anlayışı)
(bkz: run baby run)
kendince espri yeteneği olduğunu düşünen yazarın hedesi hodosu...
run değil ran! burda dalga geçilen insan recep tayyip erdogan değil nazım hikmet ran. aradaki çizgiyi görmüş olmanızı diler ve ona göre zeka bunun da beraberinde başlık seviyenizin yüksek olmasını isterdim. ama görülen o ki; insanımızın ne özgürlüğe, kardeşliğe, vatan sevgisine, ne de bunu savunan , bu yolda ter dökmüş, ızdırap çekmiş değerli insanımıza saygısı var.
(bkz: yazık)
(bkz: go go go)
naszhım hiqhmeth rann olarak da bilinen macar'dır.
o run değil ran'dır ve nazım hikmet'in ne kadar büyük şair olduğunu anlamayacak o kafalar için anlatmaya bile değmez.
Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala,
Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet
Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala.
Bir Ankara gazesinde çıktı bunlar, üç sütun üstüne,
kapkara haykıran puntularla,
bir Ankara gazetesinde...

böyle vatan hainine, böyle memleketten kaçana can kurban. *
(bkz: to soviet russia)
bütün dünyanın kalemıne sonsuz saygısı olan şairimize karşı yapılmış büyük bir densizlik.gerçi atasını bile hiç utanmadan karalayan, bir topluluktan başka ne beklenir ki..
(bkz: sonumuz cok pis oldu)
bu espriyi yapan yazar modeli kılıçgenişkızı diyen yazar modeliyle aynı zeka seviyesine sahiptir. nazım vatan hainiyse eğer keşke bütün ulus vatan haini olsa...

(bkz: troll detected)
Soyadı Ran'dır.Run değildir.
Yeryüzünün en önemli şairlerindendir.
En yalın dille ve sözcüklerle insanı derinden etkiler, düşündürür...
Olağanüstüdür...
inanılmazdır...
dünyada Bir çok kişi onun şiirlerini daha iyi anlayabilmek için Türkçe öğrenir ve şiirlerini Türkçe okur.
sadece masalların masalı şiirini yazmış olsa bile nasıl şiir yazılacağını öğretebilecek büyük kişilik gereksiz bir espridir anlamsızdır.
Run Forrest Run
edebiyatla değil siyasetle ilgisi olan yazar modelinin aşikar olarak kendini ortaya koyduğu başlık... memleketten kaçmanın ne demek olduğunu bilmek lazım. tanzimat dönemi edebiyatçıları... onların hürriyet için yaptıklarına rağmen kaçmak zorunda kalmış olmaları vs. aynı durumdur bu da. tabi şimdi bir yönü seçmiş espritüel insanlar ona run diyecekler, desinler. *
taze çekilmiş klibi olan espridir:

http://www.youtube.com/watch?v=5owkqpssixc

not: nazım baba'ya değil, espriye gülüyorum!
(bkz: genciz kanımız kaynıyo)