bugün

Sırf canı sıkılıp, diğerlerinden ses çıkmayınca sefil ilgi orospuluğunu doyuramayanların favori cümlesi.
Sen iyisi mi öyle "nasılsın, merak ettim" gibisinden saçmalıklarla dönme bana.. Efendi efendi siktir git.. Çünkü etrafa baktığımda terkettiği sevgilisinin halini hatrını sormak babında unutulmamak adına "naber, nasılsınlar" uyduran yavşaklar görüyorum.. Sen onlardan olma, güzel geldin, güzel git.. Hani şimdi "umrumda değilsin" tavrı da sergileyebilirim ama sana umrumda değilsin demek haddime değil, seviyorum seni nihayetinde.. Efendiliğimi bozamam ben, benim için "çok küfür ediyor" diyorlar sonra.. Ama ne yaparsan yap o bahsini ettiğim yavşaklardan biri olma, kaliteli insansın sen, gitmeyi bildin susmayı da bil.. "Seni tanımak güzeldi" falan demiştin, küfredecektim ama aklıma saçların geldi.. Ellerin geldi, gözlerinin içindeki yıldız tanecikleri geldi.. Neyse, aklıma kalbin geldi, sevdiğim şeyleri kırmak istemem ben.. O yüzden lütfen.. Efendi efendi siktir git.. Küfür ettirme insanı.