bugün

final sınavlarım başladı. çemkirerek uyandım.
Güzel uyandım. Uyandığım gibi spora gittim. Bugün kardiyo günüydü. 15dk eliptik, 2 dk molalı 7 dk toplamda 30 dakika koşu ve 10 dk bisiklet toplam 55 dk kardiyo yaptım ve 550 kalori yaktım. Çok fena yoruldum. Moralim bozukken çok iyi spor yaparım. Vücuduma yüklenmek kötü şeyleri düşündürmüyor. Bu yüzden her gün spora giderim. Her gün de hakkını vererek yaparım. Şimdi kahve içiyorum. Aylık ne kadar veriyorum diye hesapladım 450 gidiyor kahveye yuh mk. Her gün spordan sonra Görükle'deki Gloria jean's e gelip orta boy filtre kahve içerim. Sabah yaptıysam sporu kahvemle yurttan aldığım 25 grX3 süzme peynir ve iki dilim tahıllı ekmek yerim. Sporu öğren yaparsam gelir yulaf yerim. Yurda dönmemek için kırk takla atarım gün içinde.

10 gündür ful spor ve diyet yapıyorum. Bugün güzel olacak dedim ama kendini bilmezin biri sikti yine moralimi. Bugün kestaneli cheesecake yiyeceğim. Hak ettim bunu.

Bir depresyon belirtisi olarak gece duşa girerim. Çünkü sıkıntıdan uyuyamam ve ağlamak isterim. Birkaç gece üst üste gecenin 2-3'ünde duşa girince arkadaşlarım neyin var diye sormaya başladı. Bazen kafamı sikiyorlar. Birinin özgüvensizliği birinin de boş egosu beni yoruyor.
korkunç bir öksürük ve nefes darlığıyla uyandım.
birisi aradığı için uyanmıştım. çok sinir bozucuydu. sanırım telefonu uyumadan önce başka bir odada bırakmalıyım artık.
çalan telefonumun sesiyle.
sıcaktan bayılarak. ne bu hava böyle aaaa.
Perdeleri açtım, ışığı kapattım. Bir sigara yaktım, tutuştu perdeler.
Saat yedide kalkmam gerekiyordu akşam alarm kurmadan uyuyakalmışım sabah annskim diye bi uyandım öss kaçıran çocuk gibi sonra bi baktim saat tam yedi bi rahatlama geldi.
Sınava uyandım sinirliyim . Afyonum patlarsa düzelicem .
Uyanamadım .evet kaç saattir ayaktayım ama uyanamadım.
Validem yatağıma türk kahvesi getirerek.
uykuya rötarlı gözlerle uyandım. galiba şu an ayakta uyuyorum.
" s " şeklinde.
Dipçik gibi. Deli gibi hatta fişek gibi. Adefa bir a takimi acilisi gibi uyandim. Uyandigimda yanimda varillerde alevler vardi.
ağrılar , sızılar içerisinde. ağrısız uyanan insan cinlidir birader.
annemin sesi sayesinde. "derse kalk oğlum!"
annemin sesi sayesinde. "derse kalk oğlum!"
Kararlı.
görsel
Her gün daha mutlu, daha umutluuu.
eskişehirden güne yağmurlu bir havayla uyandım klasik sonbahar yağmuru işte herkese GÜNAYDIN.