bugün

Dertsiz başına dert mi arıyorsun güzel kardeşim, o seni zaten bulacak. Bu zamanlarını iyi değerlendir.
Valla sonu aynı kardeş boşuna bulaşma o belaya. Karşılığını alabileceğin şeylerle ilgilen mesela spor yap, kitap oku, iyilik yap, ders çalış. Bak bunların hepsinin karşılığı sana misliyle döner hemde en güzel şekilde. Ama sevmek dünyanın en gereksiz işi ve sen tüm iyi niyetinle sever her seferinde sonu acı olan bir girdaba bulaşırsın. Bulaşma hiç, iyilik ile yapıp karşılığını kötü aldığın tek şey sevmektir. Zamanı gelince bul birini evlen gönül işi yaşlandırır insani gerek yok!
Bulmayı birakin o sizi bulsun.siz yazipta kimsenin durduk yere egosunu sisirmeyin.

Ama ben salagim şişirecem diyorsaniz o ayri bir konu,sizin bu tür adim attiginizda %95 ters tepecek olup üzülen yine siz olursunuz benden söylemesi,bu devirde özellikle insanlara güvenmeyi ya da ilişki tarzı muhabbet yapan ilk konusan girisken olan siz olmayin.

Metnin basinda da dedigim gibi o sizi bulur elbet, fakat bulamazsa da üzülmeyin.illa olacak diye bir sey yok kasmayın.

Millet sevgili yapiyorsa yapıyor.takilmayin bu tarz seylere sizi mutlu edebilecek insanları bekleyin derim.
https://onedio.com/haber/...ngi-indirimler-var-891171

buralara bir göz at.
Dışarı çıkıp belamı arıyorum diye bağırınca o seni bulur zaten.

Dert etmiyin bu tarz şeyleri. Hadi bay.
Tarifi veriyorum, dinleyiniz.

sabah kalktıktan sonra yarım pide, bir yumurta ve iki zeytin yiyorsunuz.

öğleden sonra kadıköy, cihangir farketmez, dışarı çıkın ve iki sigara için. iki olması önemli, üç olursa olmaz.

Sabaha sevgilimiz hazır. hor kullanmayınız ve ara sıra yanaklarını sıkarak 'anom anom anom' diye seviniz.

Edit; 'anom anom' tonlaması da epey önemli.
Şanslı çocuk seni, millet 30 u aşmış ağzını açmıyor sus carpilacaksin kenarda köşede.
21 yaşında olmama rağmen sürekli kendime sorduğum, biri beni bu konuda yeşillendirebilirse sevineceğim soru.

not: kız değilim.
Ne arıyorsun dönerci mi? Soruya bak.
Olması gerektiği için olmamalı.

Ha ne olursa illa olsun diyorsanız açarsın bir instagram hatta ona da gerek yok. Aç bir sözlük hesabı iş tamamdır.

Kızlar erkeklere göre bir tık daha kolay bulur.
Bence sevgili bulunan bir şey değil rastlanan bir şey olmalı. Çünkü aşk dediğin aranıp bulunan bir şey değil, rastlantıların kremasıdır. O seni bulur, sen onu değil. ilişki başlayacaksa doğal bir şekilde başlamalı. ilişki olsun diye ilişki akıl işi değil.
Parayla.
gazteye ilan verilir

örneğin

birlikte kımız içecek kız arıyorum

gibi.
Merhaba, tanışalım mı.
Bu başlık altında bulunuyor diyorlar ama hadi hayırlısı.
a 101 e falan bakmak lazım. perşembe günleri mallar geliyormuş !
Yıkık başlığıdır tamamen tesadüfen veyahut çabalayarak ama aramayın be rastlantılar zaten sizi birleştirir arayarak hayatınızı heba edeceğinize rastlantılara güvenin sabırla bekleyin.
Cevabını bilip, uygulamaya geçmediğim soru.

Bir kere soğuyunca bir daha uğraşmak istemiyor insan. Anca öyle elinin altındakilerden fırsatlanmaya bakıyor. Özel çabaya giresi gelmiyor.
https://m.uludagsozluk.com/

Biz bunun için varız.
Nasıl sevgili bulunurdan ziyade sevgiliye nasıl davranılıra odaklanılmalı bence. Köpek çekecekseniz, hayatlarınıza kısıtlamalar koyup kölecilik oynayacaksanız hiç girişmeyin. Adı üstünde sevgili, sevgi ya. Kıskançlık adı altında vurulan zincirlere karşıyız.
(bkz: arayan mevlasını da bulur belasını da)
sokakta önünüze gelen kıza teklif edin. türkiye'de her 20 kızdan biri kabul ediyor kesin.

2-3 saatte banko bulursunuz. tek gezen kızları hedef alın.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=F8ERGp3MCBA
cik cik cik cik
ben sevda kuşuyem, benim sevgilim de benim gibi ötmeli cik cik cik cik

dikkat edin ilyas salman çıkabilir :d
3 kat baklava kası yapıcan, boynuna tabela asıcan sevgilim yok diye, istiklal de bir turu tamamlayamadan düşer bi tane..