bugün

inci sözlükte tsigalko adındaki birinin yaklaşık 5 aydır anlattığı üniversite hayatıdır. hikaye gerçektir ve harikadır. başlayan bir daha bırakamaz. sanırım hala yazıyor hikayeyi.

edit: hikayenin tam adı nasıl piç oldum anlatıyorum muş. hikayenin linki: http://ccc.incisozluk.cc/...rum/@tsigalko%20okoronkwo
(bkz: zeykur)
Dizustu edebiyati kitaplarinin en bilinen kitaplarindan daha basarili ve surukleyici buldugum,okudugum kitabi,isi gucu birakip belki de saatlerce okudugum hikayedir. Eger okuyorsa tsigalko panpamiza tesekkur ediyoruz. Hikaye degerlendirilmeli gercekten akici cunku. Hikayeye daliyorsunuz yeri geliyor Alper'in hikayesine uzuluyorsunuz yeri geliyor tsinin diyaloglarina siritiyorsunuz. Bazen Mine ile birlikte lanet ediyorsunuz tsi'ye(tsi-sgi bir dilde yilan demekti bu arada. Benzerlik dikkati cekmisti). Hikayenin bana kaybettirdigi sinavlara calismam gereken zamanimi bana kazandirdigi bir iki sarki telafi etti onlar icin de ayrica tesekkur ederim(incesaz-sarabi). Neyse kaldirmim daha fazla arkaünü yeterince kaldirmislar zaten :p
uludağı unutup inci sayfalarında kaybolduğum hikayeci züppenin kaleme aldığı muhteşem yazı. Ya bu kadar mı bildik hikaye olur. Bu kadar mı tatlı anlatılır. Çok beğendim.
cevabı çok kişi tarafından bilinen soru.
bu süper hikakeyi okumak için gözlerim sikilmiş olsada değer diye düşünüyorum çok akıcı çok çok usta işi birşey olmuş.
güncel Önemli Başlıklar