bugün

muhasebeden maaşının kalan kısmını almış, mağazayla ilişiği kalmamış tezgahtardır.
tam çıkarken bunu söylemiştir.
he mal defolu o zaman, desene denilip kontradan komaya sokulabilir.
sapık olma ihtimali yüksek tezgahtardır.

-nasıl oldum?

+götüm gibi.

-senin götün bu kadar güzel mi?

+açayım bak istersen?

aynı zamanda samimiyetine güvenilebilecek götdür kendileri.
aç da bi de ben bakam doğru mu dedin denilmesi gerekendir.
sahici tezgahtardır. yani satış danışmanı diyecektim.
Bu durumda ya adamın götü çok güzeldir ve kişiye iltifat ediyordur, ya da -ki büyük ihtimalle- fazlasıyla açık sözlüdür.
candır caaaan. adam işini, kariyerini, karizmasını her birşeyini kenara fırlatıp bu denli dürüst bir şey söylemiş ya daha ne yapsın sorarım size dostlar. nobel ödülü verilmez mi şimdi bu adama?
cici yanaklarını öpülesi tezgahtar, dürüst insan bulmak zor sonuçta bu da bir satış.
-bakar mısınız bu nasıl durdu.
-bence sizi çok açtı.
-başka lafınız yok mu sizin ya.
-peki aynısı bende de var çok güzel.
-aynısı varsa ben ne yapayım arkadaş başka.
-bu aralar bunlar çok moda herkes çok beğeniyor tercih ediliyor.
-herkesin beğendiğini herkeste olanı ben ne yapayım başka.
-götüm gibi olmuş.
-hımm bak bu daha gerçekçi bir tepki oldu bende beğenmedim.
-götümü mü elbiseyi mi?
-götü alacak halim yok tabiysiki de elbiseyi.
yapması için o bahsettiği götten olması gerekir kendisinde. patrona söylerse direk siktiriederler, görür nasıl olduğunu müşterinin.
O değilde "Çıkart lan şunu göz zevkimi bozdun" diyenine rastlamıştım.
müşteri erkekse ve tezgahtar bayansa senin götün gibiyse güzel olmuş demektir diyerek olayı lehinize çevirebilirsiniz.
ya da mutlaka kıskanmıştır.
Müşterinin arkadaşı olması muhtemel satış elemanı.
komik olan tezgahtardır. Beni şahsen kahkahalara boğardı. Özellikle bunu yurdumun bıyıklı kezbanlarına ''hanımefendi gerçekten bok gibi oldunuz.'' diye açıkça söylemesi gerekir. Canımdır o tezgahtar benim. Oyşh. Sevgilerimle.
istifa edemeyen ve işten cıkarılmak ıcın elınden gelenı yapan ınsandır. bu davranısından sonra ıstedıgı olacaktır.
lan ibne götünü görüyormusunda benzetme yapıyosun. yoksa hergün aynanın karşısına geçipte izliyormusun sapık mısın, gay mısın lan sen? sorusunun yöneltilmesi gereken kişidir.
sıkılmıştır.
açıksözlü tezgahtardır. yakışmadıysa yakışmamış işte. zorlamayın.
olmayan tezgahtardır. dürüst satıs elemanı aranıyor.
az sonra tekmeyi yiyeceği organını vurgulamış tezgahtardır.
işten ayrılmaya karar verip, şan olsun diye üzerine tüy dikmek isteyen, tezgahtardır.
istediğimiz, görüşlerini açıkça belli edebilen, kapitalizmin kölesi olmamış tezgahtar.
(bkz: Hayattan soğutan tezgahtar örneği)
yılın 365 günü yürek yiyen tezgahtardır.
güncel Önemli Başlıklar