bugün

Veriyorum tarifi yaz. Ekmege cikolataya dondurmaya aban. Paketli bütün gidalar senin icin bicilmis kaftan. Bir de yemegin hemen ustune meyve yedin mi oh tadindan yenmez. Ekmek cok onemli bak unutma ekmek bulamiyorsan mutlaka makarna pilav. Unutmadan bir garfield prensiplerini benimsemen lazim oturabiliyorsan otur yatabiliyorsan yat bosa enerji israf etme. Kilo almak icin spora gidilmez kanma onlara.
Gece makarna ye nasıl alırsın kim bilir.
Ye ve sıçma.

Şaka la yapma kabız olun basura kadar yolu var.
taze fasulyenin suyuna bir ekmeği bana bana yiyorsun ve kendini 2 hafta sonra nasıl kilo verilir başlığında buluyorsun.
47 kilodan 53 kiloya cikmis biri olarak tavsiyeleri veriyorum: gece yatmadan tost doner domates peynir ekmek yiyin garantidir ve ders çalışırken ya da bir şeyle meşgul olurken abur cuburu eksik etmeyin fazlasıyla geri dönecektir bilginize..
görsel
Son Bir lokma,küçük bir yudum, az bir kaşık ta bundan alınır.

Gramla alınır. Pişmanlıkla verilir.
Yatmadan önce bir tabak pilav+yoğurt göm.
1 hafta boyunca.
Gece yemek yiyerek.
plavi ekmekle ye kilo almani saglayacaktir.
Gece geç saatlerde yemek yemeyi tavsiye edenler olmuş. Kilo alayım derken sağlığınızdan olmayın. Gece tüketilen yiyecekler Mideye aşırı yüklenmenize sebep olur, sonrasında mide problemleriyle uğraşırsınız.

Abur cuburdan uzak durun. Böyle tavsiyeler verenlerden de.

Kilo almak için yapabileceğiniz en iyi şey, düzenli beslenmek. Yani öğünlerinizin belli saatleri olmalı. Öğün atlarsanız, siz farketmeseniz de vücudunuz strese girer. bazı kişilerde stres kilo yaparken bazı kişilerde tam tersi etkiye yol açar. Bu sebepten her türlü Stresi azaltın.

Aşırı yemek değil; kaliteli yemek önemli olan. Öğünlerinizde dikkat etmeniz gereken şey bu olmalı. Protein ağırlıklı beslenin.

Belki troid bezleriniz düzensiz çalışıyordur ve kilo alamıyor olmanızım sebebi budur. Önce tetkiklerinizi yaptırın, sonra yöntem tekniklere geçin. Sağlıklı günler.
Tabağındaki yemeği kopardığın ekmeği bitirirsen yemek seçmessen alırsın.
bol tereyağlı ıskender yiyerek.
Öncelikle nasıl kilo alacağınız belirlenmelidir. Sağlıklı yoldan mı veya nutella gibi zararlı fastfood ları tüketerek mi? Tabii ki herkesin cevabı sağlıklı yoldan olacaktır. O zaman spor şart ve sağlıklı karbonhidratlardan tüketerek güzel bir kütleye sahip olabiliriz. (bkz: makarna vb)
su hayatta en iyi yaptığım şey.metabolik bir durum olsa da iyi yemek salcali ekmege abanmak gerekir.
Bende de var bu sorun ama benimkisi sağlıksız beslenmeden dolayı sanırım. Sabah kahvaltı yapmıyor okuldan dönünce de tek bir öğün yiyor bırakıyorum. Muhtemelen günlük 4-5 öğün, biraz da olsa sağlıklı yiyeceklerle, günü kapatmaya çalışırsan bi faydasını görürsün.
yemek yiyerek.
Parazit vs için test yaptırın. Belki de yedikleriniz bu nedenle kiloya dönüşmüyor.
Evet varsa cevabı kesin sonuca ulaştıran bende istiyorum . Denemediğim bok kalmadı lan . Parazit falan da yok . Metobilizma hızlıymış çok . Sanarsın gırtlakta yakıyor amk besinleri.
(bkz: fitness)
görsel

yeyin bol bol..
Hayvan gibi ye. Şaka yapmıyorum al yulaf ezmesini (berbat tadını bastırmak için ne yaparsan yap) bir yandan da spora başlarsın.fitnessa gidersin oradaki hoca seni yönlendirir. Ya da bugün tahıl gevreği gördüm a-101 de yarım kilosu 3,50 lira. Ama bir öğün olarak yeme. Öküz gibi çök. Bir süreliğine sadece canının çektiği, istediği şeyleri ye. Miden genişleyince adam bile yersin.
Tavsiye beklenen durum.

Yaklaşık iki yıldır en az beş kilo almak istiyorum ama asla belli bir kilodan yukarı çıkamıyorum ve bu gerçekten çok sinir bozucu.
ulan bunu da hiç anlamam derdim ; patlayana kadar ye işte hep alırsın neyin tasası anasını satayım derdim. ama öyle olmuyormuş. istesen kilo alamıyorsun mesela.
Yaktığınızdan çok kalori alarak.