bugün

Acıktım. Soğanlı Menemen yiyeceğim az sonra. En sevdiğim.
dünkü gibi.
Kimi sevsem kırmışım
Dokunsam yıkmışım
Gitmek isterken yerimde saymışım
Kendimden sıkılmış, bıkmış, usanmışım
Daha yolun başında, yükümden yorulmuşum
Kandilde bari simit dağıtırlar da nasiplenirim düşüncesiyle namaza gidip, namazı kıldıktan sonra kutuya bakınca sadece susam kırıntılarını gören tombalak çocuklar gibi. Öylesine biçare ve öfkeli.
görsel
Umutlu...
Surda bir gedik açtık
Mukaddes mi mukaddes
Ey kahpe rüzgar !
Artık ne yandan esersen eeessss..
görsel
Yıkık ve bitik.
görsel
Böyle sarılırdım.

Yani sarılmak.
Silah sesleri psikolojimi bozdu.
O silahla zafer kutlamak neyin nesi anlayamadım.
Mutsuz ve öfkeli.
Canım sıkkın ve gerginim.
Sinirli ve üzgünüm.
görsel
görsel
kutlama silahlı olduğu için üzgünüm. havaya ateş atılmamalı hele ki kavga hiç olmamalı kimseyle.
yorgun ve rahatlamış..
bundan sonra tek dileğim, seçim sonuçlarının tüm vatandaşlara (hdp ve hüdapar hariç) eşit şekilde ve olumlu sirayet etmesidir.
yoruldum. baya bir saattir evden ayrıydım. güzel yemekler yedik, sigaramızı içtik, sodamızı içtik. bol bol sohbet ettik. instagram ve tiktok sildim ama geri yükleyeceğim. hiç yükleyesim yok. sözlüklere yazmaya başladığımdan beri hiç hevesim kalmadı video işlerine. ben yazı insanıyım sanırım. güzel hissediyorum sigaram olmasa bu durum farklı olabilirdi.
Son dakika barca deplasmanında sabri'nin şutunun direkten dönmesi gibi.
musmutluuumuhahahaha.
Dünya umurumda değil.

Güzel bir gündü.
Sandığa gitmeyen ve akpnin ekmeğine yağ süren ama sürekli sığınmacıdan ekonomiden şikayet eden tipitiplere küfretme hissi şüphesiz.. sandığa gitme sonra şikayet et yok ya.. benim tuzum kuru gurbet ellerdeyim sizlere vatandaşlık verilen/verilecek binlerce suriyeli ve afganla mutluluklar..
Fazla bir şey hissetmiyorum çünkü her zaman en kötüye hazırlıklıyımdır.

Hem ben rahatım geleceğim yok miras bırakacağım yok bu yüzden endişeli değilim ama çoluk çocuğum olsaydı saçım dökülürdü.
görsel
Berbat bir gündür her zaman ki gibi.

Keşke tam tersi olsaydım.

Sigara yakmaya giderdim.
Soylu gibi

görsel